Tıpı kazanmak için nasıl çalışmalıyım?

Arkadaşlar tıpı kazanmak için neler yapabilirim fikirlerinizi önerilerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Çalışma yöntemi henüz bulamadım galiba..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle bir masa ve sandalye odana yerleştircen.

tıpla ilgili kitapları alıcaksın önüne koyucaksın

24 saat içinde 15 dk çiş molan 4 saat uyku molan 15 dk çay molan 1 saat yemek molan var. sonra paso veryansın çalış

• günlük kaç saat çalışmam gerek bide benim derslerim vazla iyi değiil ama bu yazı çok iyi değerlendirip tıpa gidebılırmıyım bıyoloji ve kımya çok iyi ama diğerlerine de başlmaışım yardımcı olursan sevinirim şimdedn teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• Hepsinden 26 net yap kazan.

• Söylemeden edemeyeceğim. Tıpı değil "tıbbı" olacak:( ve tıbba aday birisin, lütfen biraz daha dikkat!

• Sözelci olman gerekmiyor.

• sözelci değilim

• Evden hiç çıkma a sosyal ol ,pc açma ,kimseyle muhattap olma..Tıpı kazanır psikolog olur kendini tedavi edersin..

• planlı çalışmalısın ve bunun için sanırım dersane hocalarındalabilirsin

duydugum kadarını söylüyorum 45 dk çalıştıktan sonra 10 dk felan arazım sonra tekrar başlamalısın toplam 2 - 3 saat matematik yada fizik çalıştıysan peşine mutlaka sözel calışmalısın yani komple sayısal yada komple sözel algılamanı zorlaştırabilir ama dersane hocalarına mutlaka git derim ben onlar sana bu konuda çok daha iyi yardımcı olurlar..

• göze alıyorum teşekkür ederim inşallah

• o zaman ne yapman gerektigini az çok biliyorsundur eger o durumları göze alıyorsan neden olmasın ALLAH kolaylık versin

• bilmez miyim ablamda şuan doktorda benim

• Öncekileri Göster
  • Hayattan soyutla kendini.

• kuzenim günde 14 saat çalışarak cerrah oldu yemek wc vs bunlara giderken keonometryi kapatıyordu 14 saat

• inşallah

• kazanır inşallah

• benim ablamda şuan öyle

• nasıl çalışıcağını bilmiyosan tıp kazanman biraz zor

• kendini en iyi sen tanırsın, en iyi planı da sen yapasın. biz ne bilek :)

• işte bunun için öneriler istiyorum

• Yasin kac bilmiyorum ama hakikaten istiyosan zaten xalisma yolunu bulmussun demektir ben yen univ bitirdim guzzel bi bolum fakat hukuk fak. Istedigim icon tekrar 2. Univ haizrlaniyorum bu yasatn sinra yani istek site yeter basarilar

• teşekkür ederim sanada başarılar

• inek gibi çalışabilirsin:))))

• 2+3x5= kac eder hemen yaniti ver sana tip okuyup okuyamayacagini soyleyeyim

• 2000 cozeni biliyorum. leblebi giyi cozuyordu sorulari artik

• teşekkür ederim ama günde 1500 soru imkansız ya. günde 500 çözüyordum ama inan o bile zor oluyor. inanmıyorsan dene yani

• benden sana agabey tavsiyesi,

1- internetten uzak dur

2- erkek arkadas vs uzak dur

3- kakara-kikiri derdinde olma

4- gunde 1500 soru coz

• Öncekileri Göster
  • çok çalışma değil verimli ve sürekli yani iyi zamnlamayla çalışırsan neden olmasın

• haklısın katılıyorum

• Tıpa gitmenin yolu tüm zevk, keyif, sosyalleşme aktivitelerine tıpa takmak.

• ilgilendiğin için teşekkür ederim

• Tıp kafası dağıldımı toplanmaz senin hakim olman gereken bir çok konu ve ayrıntıları var kendinden gerçekten emin olacak durumu gelinceye kadar potansiyelini zorla sonra rahata takarsın elbet.

• aslında tabi bi nebze azaltmak gerek aktiviteleri filan ama arada kafa dağılmasıda lazım değil mi?

• Öncekileri Göster
  • Nasıl çalışacagını bilmiyorum ama çok çalışman gerek kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 8

• kafayı yiyene kadar çalışacaksın

• Madem ablan doktor ona sorarsan daha sağlıklı cevaplar alırsın. Burada kaç kişi tıp kazanmış ki sana akıl versin?

• sınavlarda tıp sorusu sormuyolar tıpı kazanmak için diğer dersleri çalışman gerek kazandıktan sonra sağlık dersleri çalışıcaksın

• tıp mı :/ bilmiyorum

• çaşarı için 3 şey lazımdır; dikkat, intizam ve çalışmak...

• dip not: bu Atatürk'e ait bir söz ;)

• :/ peeeh

• Doktorları izleee (: showda tabi aşklara kitlenme sözlere kitlen

• LYs de aşağıdaki sorulardan hangisi arkadaşların doğru söylediğinide sormıycak elinde pc var buraya yazıcgına kadar araştırma yp ktplardn arştır onu geç tnıdıkların yokmu senini üni okuyan onlara sor burda tıp okuyan biri sana cevap vereblceğini snmıyorum :S

• LYSde doktorlar sormayacaklar

• mesela buradaki ve her yerdeki hesabını silip.neti unutacaksın.

• hiç durmayacaksın

• internette çok durmuyorum zaten

• nasıl calısmalısın...hmm

hiç çalışmayan da bilemiyor ki şimdi:D

Yükleniyor...