• Sor
  • Bence

Tıpı kazanmak için nasıl çalışmalıyım?

Arkadaşlar tıpı kazanmak için neler yapabilirim fikirlerinizi önerilerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Çalışma yöntemi henüz bulamadım galiba..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• öncelikle bir masa ve sandalye odana yerleştircen.tıpla ilgili kitapları alıcaksın önüne koyucaksın24 saat içinde 15 dk çiş molan 4 saat uyku molan 15 dk çay molan 1 saat yemek molan var. sonra paso veryansın çalış

• günlük kaç saat çalışmam gerek bide benim derslerim vazla iyi değiil ama bu yazı çok iyi değerlendirip tıpa gidebılırmıyım bıyoloji ve kımya çok iyi ama diğerlerine de başlmaışım yardımcı olursan sevinirim şimdedn teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 13

• Söylemeden edemeyeceğim. Tıpı değil "tıbbı" olacak:( ve tıbba aday birisin, lütfen biraz daha dikkat!

• sözelci değilim

• Sözelci olman gerekmiyor.

• nasıl çalışıcağını bilmiyosan tıp kazanman biraz zor

• işte bunun için öneriler istiyorum

• kendini en iyi sen tanırsın, en iyi planı da sen yapasın. biz ne bilek :)

• inek gibi çalışabilirsin:))))

• 2+3x5= kac eder hemen yaniti ver sana tip okuyup okuyamayacagini soyleyeyim

• 17

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim ama günde 1500 soru imkansız ya. günde 500 çözüyordum ama inan o bile zor oluyor. inanmıyorsan dene yani

• 2000 cozeni biliyorum. leblebi giyi cozuyordu sorulari artik

• çok çalışma değil verimli ve sürekli yani iyi zamnlamayla çalışırsan neden olmasın

• haklısın katılıyorum

• Evden hiç çıkma a sosyal ol ,pc açma ,kimseyle muhattap olma..Tıpı kazanır psikolog olur kendini tedavi edersin..

• planlı çalışmalısın ve bunun için sanırım dersane hocalarındalabilirsinduydugum kadarını söylüyorum 45 dk çalıştıktan sonra 10 dk felan arazım sonra tekrar başlamalısın toplam 2 - 3 saat matematik yada fizik çalıştıysan peşine mutlaka sözel calışmalısın yani komple sayısal yada komple sözel algılamanı zorlaştırabilir ama dersane hocalarına mutlaka git derim ben onlar sana bu konuda çok daha iyi yardımcı olurlar..

• teşekküür ederiim

• Öncekileri Göster
    • o zaman ne yapman gerektigini az çok biliyorsundur eger o durumları göze alıyorsan neden olmasın ALLAH kolaylık versin

• göze alıyorum teşekkür ederim inşallah

• Hayattan soyutla kendini.

• kuzenim günde 14 saat çalışarak cerrah oldu yemek wc vs bunlara giderken keonometryi kapatıyordu 14 saat

• benim ablamda şuan öyle

• kazanır inşallah

• inşallah

• Tıpa gitmenin yolu tüm zevk, keyif, sosyalleşme aktivitelerine tıpa takmak.

• yoo ne alakası var ya benm kankim tıp okuyo ve son sene daha çok gezdik ve lise hayatımızda hiç gezmedğimiz zaman olmadı :D

• Öncekileri Göster
    • Tıp kafası dağıldımı toplanmaz senin hakim olman gereken bir çok konu ve ayrıntıları var kendinden gerçekten emin olacak durumu gelinceye kadar potansiyelini zorla sonra rahata takarsın elbet.

• ilgilendiğin için teşekkür ederim

• Nasıl çalışacagını bilmiyorum ama çok çalışman gerek kesinlikle

• Yasin kac bilmiyorum ama hakikaten istiyosan zaten xalisma yolunu bulmussun demektir ben yen univ bitirdim guzzel bi bolum fakat hukuk fak. Istedigim icon tekrar 2. Univ haizrlaniyorum bu yasatn sinra yani istek site yeter basarilar

• teşekkür ederim sanada başarılar

• Hepsinden 26 net yap kazan.

Kızlar Ne Diyor 8

• Madem ablan doktor ona sorarsan daha sağlıklı cevaplar alırsın. Burada kaç kişi tıp kazanmış ki sana akıl versin?

• çaşarı için 3 şey lazımdır; dikkat, intizam ve çalışmak...

• :/ peeeh

• dip not: bu Atatürk'e ait bir söz ;)

• nasıl calısmalısın...hmmhiç çalışmayan da bilemiyor ki şimdi:D

• sınavlarda tıp sorusu sormuyolar tıpı kazanmak için diğer dersleri çalışman gerek kazandıktan sonra sağlık dersleri çalışıcaksın

• tıp mı :/ bilmiyorum

• kafayı yiyene kadar çalışacaksın

• mesela buradaki ve her yerdeki hesabını silip.neti unutacaksın.

• internette çok durmuyorum zaten

• hiç durmayacaksın

• Doktorları izleee (: showda tabi aşklara kitlenme sözlere kitlen

• LYSde doktorlar sormayacaklar

• LYs de aşağıdaki sorulardan hangisi arkadaşların doğru söylediğinide sormıycak elinde pc var buraya yazıcgına kadar araştırma yp ktplardn arştır onu geç tnıdıkların yokmu senini üni okuyan onlara sor burda tıp okuyan biri sana cevap vereblceğini snmıyorum :S

Yükleniyor...