Eşinden ayrılmak için sevmemen yeterli sebep değil mi?

Eşinden ayrılmak için soğumak yeterli midir? Genelde elle tutulur, gözle görülür bir mazeret isterler. Fikriniz?

Güncellemeler:
çocuk da var.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden soğuduğun önemli , yakın bir kız arkadaşım 5 sene önce beni aradı boşanacağım dedi.3-4 gün uzun uzun konuştuk. Şimdi çocukları ile yaşıyorlar :)yani bazen herşey monoton gelir. ev iş televizyon yemek bulaşık.seks desen garipleşmiş öylesine değil mi?

Erkekler Ne Diyor 10

• Zamanında seviptemi evlendin?

• Zor iş...Çok zor...Eğer çocuk varsa..çok çetrefil oluyor...Eğer birde seviyorsannnn..Daha kötü,asla ayrıldığın kişinin kötü tarafını anımsamayacak yürek...:(((

• çocuk olmamış ve hayat senin olsaydı, pekala yeterli sebepti...artık sevmediğin biriyle hayatını ve yatağını paylaşamazsın diyebilirdim...ama şimdi sorumluluğunuda bilerek hareket etmelisin...bence sebepler üzerinde yoğunlaşmalısın...ben değil, tecrübe öyle söylüyor...

• sevmedinde madem neden evlendin :))) ayrıl ozaman evlenmek nasıl haksa boşanmakta haktır...

• ciddi anlamda sogukluk varsa evet ayril yoksa surekli itisme kakiskam kavga cocugu da seni de daha kotu etkiler

• çocuk olmasaydı bırak git mazeret bulmana gerek yok derdim.Çocuk varsa bencil olmamalısınız 2 nide

• eşden boşanmak o kadar basit değildir ...bunun çesitli evreleri vardır..bunları yaptıktan sonra boşalınabilinir..eşinden ayrılmak için soğumak yeterli bi sebep değildir ,boşanma bu kadar basit bir seyden olmamalı..

• allahım bn nası evlenicem yaa güven yok bşe yok bnde yaaa offf

• merak etme kardelen illaki seninde önüne güvenebileceğin biri çıkacaktır..yeterki doğru zamanda doğru insanı bul..

• seveceksin, ama sorunun büyüğü evlielrde yatakta oluyor,onu erkek oalrak o çözecek, sen memun edemiyorsan, fazla karşımıaycaksın yaşantısına ama varlığını da güzelce cilve yaparak hissettireceksin?

• insanın eşi sevilmez mi? güzel anılar gelir onsuz kaldığın anlar aklına, canın onu çeker tebessümü gözlerinin önüne perde gibi iner, ama insanız hepimiz, hata yapıyoruz, her zaman daha iyisini arıyoruz,

• daha iyisini aramak değil,aklımda başka biride yok,sadece müthiş derecede soğukluk var,bu evlilik sadece hata bunu düşünmekten alamıyorum kendimi.beyinde ve ruhta bitince elinden birşey gelmiyor insanın.

• iyi tarafından bak, anladığım kadarıyle sen bitirmişsin aklında,
      yapma ya bitirme, ama kötüye giden durum olurda die, kendini hazırla, fakat ben yinede idare et, sana kötülük vermiyorsa, seni ve çocuğu kakalamıyrsa, hata yaptıktan sonra özür diliyorsa, eğilecek bi insansa bilmem biraz eğit kendine göre, ama ayrılma çocuk var mahfolmasın?

• Yeterlidir. Ekonomik özgürlüğünüz var ise birlikte olmanızın da hiçbir anlamı yoktur. Hayat 2-3 adet değil yalnızca 1 adet hayatınız var. Sevmediğiniz bir insanla harcamayın.

• bu en ıyı yorum ıste daha ne denır

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu ciddi bir anlamda soğuma değilse bence ayrılmayın ama ciddi bir durumsa düzelmeyecek bir durumsa ayrılın.

• O çocugu sevmeden mı yaptın...Bıraz daha evıne ılışkıne yogunlaş.. Eşınınle ortak bırşeyler yapmaya çalış.. Bıraz yakın ol.. belkı de seversın...Yazık ortada bır çocuk var... Mutlu olmak bır ılışkı yaşamak bırazda senın elınde...

• Yeterlidir.Mutsuz bir anne çocuğuna birşey veremez ancak onu kendi mutluluğu için sömürür.Eşinle birlikte bir evlilik terapistine gidin. Sağlıklı bir evlilik için uzman yardımı almanız şart ama şayet o da çözüm olmaz ise kendini tüketme. Bazen çoğunluğun onaylamadığı çözüm yolları en hayırlısı olabilir.Boşanırsan mutlu mu olacaksın? Bunu da düşün lütfen.

• severek mi evlendiniz pekı?

• Tabiki yeterli bir sebep. Anlaşmalıyı kabul etmiyorsa. Evden ayrıl. 6 ay ayrı yerlerde yaşadığınız kanıtlaman gerekiyor. Yoksa hakim boşamıyor.

• Dinimize gore, esini sevmediginde bosanmak caizdir, ama sana aldigi butun esyalari (baslik parasi altin) onlari ona iade etmek zorundasin.

• ayrılmalısın aradaki soğukluk kavga ortamı çocuğa daha çok zarar veriri daah kırıcı olmadan ayrıl

• yeterlidir aslında ama evllerin arasındaki sevgi düşünülmüyo sanırım hep başka sebepler aranıyor

Yükleniyor...