Sevmek, sevilmek istiyorum. Çok şey mi istiyorum?

Sevmek, sevilmek istiyorum arkadaş ama hep hevesim kursağımda kalıyor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yok hayir istemiyorsun en dogal hakkindir zaten sevilmek kim istemezki güzel bir duygudur.. ama herseyin bir zamani var beklemek gerekir dogru kisi elbet karsina cikicaktir

• Bilemiyorum artık twetty umarım dediğin gibi olur ama inan beklemekten çok sıkıldım... hayat yoruyor insanı

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle ama yapicak birsey yok.. ozaman hemen güvenmemek gerekiyor bazi kisilere.

• Ewet hakLısın qüvenmemek qerekiyor ince eLeyip sık dokumak qerek.. :) �u arada isim nedir nerdensin?

Kızlar Ne Diyor 11

• Aşk ısmarlama olmuyor ben bunu istiyorum dediğin zaman karşına çıkmıyor ya da ben bugün çok güzel giyindim bir çıkıyım sokağa km var kim yok beni farkeden olur illaki diye adımlar atarsan hayatın boyunca hep yanılırsın ve beklediğin insan sen beklerken çıkmaz karşına.En çirkin paspal olduğun zaman birisi beğenir seni ya da sen beğenirsin bir kıvılcım oluşur aranızda aşk başlar.Acele etme sabret.

• Ewet KesinLikLe hakLısın.. �ir insan iLk �asta DoqaL oLmaLı diye düşünüyorum.. eqer kendin qibi olmadıqın zaman o anı kurtarırsın ama illaki ileride �ir qün patlak verir yani.. FikirLerin çok güzel tesekkür ederim.. Bi bayandan böyLe düşünceler duymak mutlu etti beni

• Öncekileri Göster
    • :) teşekkür ederim güzel insan.

• Bende Tesekkür Ederim :)

• inşallah karşınıza en yakın zamanda doğru kişiyi bulrsunuz.

• Teşekkür Ederim GüzeL diLekLerin için.. Tek benim için değiL herkes için gecerli bu

• herkesin istediği, ve bir kaçının başarabildiği bu gerçekliğe hoşgeldin D:

• hoşbulduk :)

• böyle şeyler beklemkle olmuyo hep ummadığın bi anda olur sen dikkatini başka şeylere yoğunlaştır mutluluk seni bulur..Mutluluk kelebek gibidir,siz ne kadar kaçarsanız o kovalarAma dikkatinizi başka şeylere verirseniz gelip yavaşça omzunuza konar..umarım bulursun aradığın kişiyi,mutluluğu..

• Ne güzeL anlattın öyLe yaaa.. Edebiyat sağlammıs ama tesekkür ederim yavsiyeni dikkate alıcam :) umarım insallah dediğiniz gibi olur..

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle oluyo sen sevglim olsun dersen olmaz bi an önce fikri aklından çıkar araynca pek bulunmyo :))

• Çıkardığım için burdayım :)) akısına bırakıyorum artık olucağı varsa olur. :) bana msj atar mısın 1 tane. ben atamıyorum

• acele etme... dogru insan öyle hemen cikmaz karsina...ya sabir Allah de gitsin... :-)

• Ama uzun zamandır bekliyorum tam çıktı diye düşünüyorum yine yanılgılar içinde oluyorum :/

• Öncekileri Göster
    • bunda konusulacak bir sey yok... ben sana diyecegimi dedim... sabirli ol yeter gerisi zamanla olur :-) benden bu kadar...

• peki tesekkür ederim.. konusmamız burda kalmasın diye düşünmüştüm

• ınsallah allah gonlune gore bırını cıkarır karsına

• Aminn cümlemize.. güzeL düşüncelerin için teşekkür ederim..

• rıca ederım

• tanısmak ister misin Billy :)

• Bakıyorum da fotoğraf değişti :D

• yeni üyeyim fotoğraf koymak sakıncalımı :)

• Öncekileri Göster
    • çok pardon ben başka bi konudaki kişiyle karıştırmışm :D

• önemli değil.. Benzet ama Karıştırma ! :)

• o nasıl erotik bir fotograf pizza cips keşke bende orda olsam sıcacıktır şimdibirde yiyorsun ayıp ya cidden canım çekti

• kusura bakma gece gece canını çektirdim buyur gel afiyetle yiyelim :)

• Öncekileri Göster
    • bende cips ile pizza istiyrum bayat ruffles değil

• Buradan verme imkanım olsaydı emin ol verirdim ama malesef elimden bişe gelmez :/

• Hayalindekini arama gerçekçi ol, bulursun.

• bende istiyorum ama caba göstermiyorum

• Neden?

• zaten gerçekçi olunduğu için insanlar kaybediyor ya..

• Bende erkek arkadasimi cok seviyorumm ilk zamanlarda onun da beni cok sevdigini düsünüyordum fakat artik söyledigi sözler seni seviyorum fln demeler daha cok aliskanlik gibi gelmeye basladi yani gercekden icinden geldigi icin degilde aliskanlik yapdigi icin söylüyor bence .. Allahim ben sevdim sabir eyle sabrin sonunu hayir eyle :)

• Bazı düşünceLer hisLer vardır içten geLerek olur bazıLarı vardır dediğin gibi alıskanlıktır. umarım seninkisinde sen yanılıyorsundur gerçekten erkek arkadasın içtenlikle söylüyordur kimsenin üzülmesini istemem. Bu konuda acı çekmiş bi insan olarak :/ Sabrın Sonu seLamettir derLer de derLerrrrrrrrrr :)

• seni beğeneni sen beğenmiyorsundur senin beğendiğinde seni mi beğenmiyor :)

• aksine Tam tersine beğenme beğenilme durumu var bir ilişkiye başlanıyor ama bir yerde patlak veriyor :/

Erkekler Ne Diyor 3

• klasik vaka...

• bugün kabul günümüz herhalde.hayatının aşkını burada arayan arkadaştan sonra bi tane daha."__site kızlarına duyrulur__"

• kendine su soruyu sor sevdigim insanı gerçekten üzmeden onu kırmadan gerçekten yürekten sevebilirmiyim diye kendine sor ilk önce sonra saten içinden geldigi gibi çevrende doğal davran yapmacık olma kesin birisinin dikkatini çekersin emin ol ama o soruyu sor kendine :)))

• Kendime sorular sormama gerek yok ki. insan sevdiği insanı üzmek ona zarar vermek ister mi? hayır istemez ben elimden geldiğince ona tüm benliğim ve tüm samimiyetimle yaklaşmaya çalısırım zaten ama bi zaman sonra bakıyosun ki verdiğin değerin karsılığını alamıyosun iişte insanı bu üzüyor ve soğutuyor anlatabildim mi kardeş?

• umarım bulursun ozaman baska nedeye bilirim hersey gönlünce olsun

Yükleniyor...