Benden git gide uzaklaşıyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
çok çaresizim.sevgilimle bazı nedenlerden dolayı bir sene sonra ayrılmak zorundayız.yani şu an ayrılmazsak bi sene sonra istemesekta mecburen ayrılacağız.nedenini sormatın herhangi bi nedenden dolayı ayrılmamız gerekiyo onun yada benimle alakalı bişey değil kader diyelim.şu an bikaç aylığına ondan uzaktayım.bana birden madem bigün bitçek bari daha çok bağlanmadan şimdiden kopalım seneye daha zor olacak dedi.bende kabul etmedim bi senemiz kaldı onuda doya doya geçirelim dedim tamam dedi ama şu an çocuk bana çok ilgisiz davranıyo neden dediğimde kendimi buna alıştırmaya çalışıyorum diyo ama ben buna hazır değilim bi sene daha onunla geçirmek istiyorum ama şu an yanındada değilim elimden bişeyde gelmiyo bi ay daha uzağım ona. Ne yapmam gerekiyo ondan vazgeçmek için daha ck erken ben buna hazır değilim ama o bana ülgi göstermeyince bende peşinden koşuyo gibi davranmak istemiyorum ama bi yandanda kaybetmek istemiyorum siz olsaydınız ne yapardınz bi sene sonra büyük bi ihtimal zaten ayrılık olucak ama yine bi ümit var bende onu kaybetmek istemiyorum onun bu davranışlarına karşılık ondan umudu kesip unutmaya mı çalısıyım yoksa ondan vazgeçmiyim mi
Benden git gide uzaklaşıyor ne yapmalıyım?
9 Cevap