Kızlar merak ediyorum; bayanlar, sert/odun erkeklerden mi daha çok hoşlanır yoksa bilgili kültürlü ve zeki erkeklerden mi?

Ebrarmecit
Kızlar merak ediyorum; bayanlar, sert/odun erkeklerden mi daha çok hoşlanır yoksa bilgili kültürlü ve zeki erkeklerden mi? Bu iki özelliğinde birleştiği bir adam olsa nasıl karşılarsınız? Cevaplarınızı bekliyorum..
Sert/Odun
Kültürlü/Zeki
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızlar merak ediyorum; bayanlar, sert/odun erkeklerden mi daha çok hoşlanır yoksa bilgili kültürlü ve zeki erkeklerden mi?