Kova erkeği nasıl olur? Kova erkeği sevgiliniz oldu mu hiç?

Kova erkeği nasıl olur? Tanıdıgınız kova burcu erkeklerı hakkında bir yorum yapar mısınız lütfen, yorumlarınızı beklıyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kişinin karakteristik özellikleri asla ve asla burç kategorisine giremez. İki farklı insan aynı gün doğsa dahi, bu iki insanın aynı burçta diye illaki aynı özelliklerde davranışlarının olması beklenemez... Yani birisi ilişkide sıkıntıya gelemiyorsa, diğeri de sıkıntıya gelemeyecek diye bir kaide yoktur. Tüm bunları böyle bir sınıf ayrımına sokmak "gereksizdir." Mesela ben de kova erkeğiyim, ama hiç bir zaman ilişkide sıkıntıya gelemediğimi hatırlamam. Aksine hayatımdaki kişinin neyi arzu ettiğine, neyi istediğine önem gösterip, ona göre kendimi ayarlamaya çalışırım ve mutlu etmek için uğraşırım. Sözde kova erkeğiyim ama mesela ben "çok kıskancım". Sevdiğim insanı kıskanırım. Her zaman ona, onu çok sevdiğimi, dilimle olmasa da davranışlarımla belli ederim. İlişkide içine kapanık, içten pazarlıklı değilimdir, herşeyi açıkça konuşarak hallederim.

Ne oldu peki şimdi? Ben doğduğum ayı mı bilmiyorum? Bende bir anormallik mi var? Ya da ne bileyim ben aslında hangi burçtanım?

Bir kişinin kendi karakteristik özelliğine bakıp bunları burç kategorisine sokmak saçmalıktan öte değildir. Bir insan hangi burçtan olduğuyla değerlendirilmemeli. Bir kişiyi burcuna göre değil, kendi duygularına, düşüncelerine göre değerlendirmelisiniz...

İlk ilişki başlarken bayanların hemen erkeğin burcunu araştırmasına anlam veremem mesela... aynı burçtan diye Ahmet ile Mehmet aynı olacak değil... Birisi sıcağı sever birisi soğuğu, birisi kıskançtır birisi değildir...

Mesela "ilişki yaşanılmaması gereken kişiler" denmiş... Ne yani şimdi bir insan kova burcu diye ilişki yaşayamayacak mı? Böyle saçmalık mı olur? Sözde kova olan birinin olumsuz davranışları varsa, dünyadaki milyarlarca kova burcu olan kişi de illa aynı mı olacak? :)

Geçiniz efendim bunları...

• Sadece sana değil, herkese yazdığım bir yazı bu :) Bunun için birinden çekmem gerekmiyor. Bu tür tabuları yıkmalısınız. Burç hiç bir zaman kişisel karakteristik içerisinde değerlendirilmemeli. Senin ilişki yaşadığın kişinin kendine has özellikleri aynı burçtan kişilerde de olacak diye bir kaide yok :)

• bu yazı bana yazılmış çok belli :)

Kova burcu birinden çekin diyorum baska bisey de mi yo rum

Erkekler Ne Diyor 4

• Severim kovaları,

İyi niyetli olurlar,

Çok eğlenceli olurlar,

Sürekli araştırır ve öğrenirler,

Dürüstler yalan söylediklerinde bile bi gün gelip size anlatırlar,

Paraya önem vermeyen tek burçtur,

Çocuk ruhları ölene kadar değişmez,

Bir az falza konuşurlar

Birde hiç kimsenin fikrine önem vermezler en iyi fikir onlarındır.

• Yalan söylese gizli birşey yapsa duramaz gelir anlatır :D çok doğru

• Öğrenciyken hem ev hemde sınıf arkadaşım kova burcuydu, zekaya çok önem verdiğim için severdim onu sakin bi yapıya sahip olduğum içinde dinlerdim. Yanlız bi gün örnekteki yeşil ve tutuncu renkli ayakkabısının iğrenç olduğunu evdeki diğer 2 arkadaşla anlatmaya çalıştık en sonunda beni bile kanser etti. O gün anladım ki kendi fikrinden başka fikir tanımıyor. Bende onu öyle kabul ettim. Şimdi de aynı şirkette çalışıyoruz... Gerisini sen düşün işte...

• zaten seviyorum. Ama bu benimle ilgili bişey...

Ama onun bu karakterik özelliği beni yiyor bitiriyor...Hevesimi bitiriyor. Ama öyle bir huyu var ki ben buyum ben buyum deyip druyor..!

Güzel açıklamıssın sagol..

• Öncekileri Göster
  • ilişki konusunda sıkıntıya gelmez

• bunu bilen kadın kova erkeğiyle çok mutlu olur

• malesef!

• Burçlara inanıpta aaa ben buymuşum diyip kendinizi yönlendirmeyin arkedeşler :))

• Gerçekten işe yarıyor mu bu burç işleri ?

Ben aslan burcuyum biri beni tarif edebilir mi ?

Kızlar Ne Diyor 6

• şimdi gördüm baya uzun zaman olmuş yazalı ama bende cevaplamak isterim.benim ilişkim daha cok yeni 1.5 ay ve kova erleği evet cok zormuş.özellikle facebookta takılmayı cok seviyor.ne yapıyorsun dediğimdede amannn sanal alem önemsiz filan diyor ;) neyse gectim artık bunu.ama şunu söyleyeyim umamdık zamanda ilişki hakkında konuştugu zaman cok hoşuma gidiyor.utangaclığını görmedim henüz bencilde değiller.cok eğlencellliler.asla sevgisini belli etmez.ama asla dırdır etme derim nerdesin niye aramadın asla sakın demee!buyüzden bana aşık zaten benden sana tüyo ;)) hep gülümseyin hep pozitif olmaya çalışın.ama bu belkide benim karakterimle alakalı bişey tutupta rol yapamam.çok şey bililer çok kültürlüdürler.canları sıkıldımı sakın üstüne gitmeyin,kalkalım diyosa eve gidelim yarın iş var diyosa sakın niye neden diye üstüne gitmeyin.daha cokk ama aklıma gelenler bunlar umarım hala devam ediyordur.çünkü 11ay önce paylaşmısında :D

• sen çözmüşsün :)

• kova mı işin cok zor arkadasım :D

aykırı tiplerdir, toplumda hemen farkedilir, kova burcu birinden en sık duydugun kelime sudur : biliyorum. hemen hemen her konuda bir seyler bilirler ve boyle kızlardan hoslanırlar . zeki degilsen yada aklını kullanamıyorsan, kova erkegini uzun vadede elde etmen cok zor.

sevgilim oldu diyemem belki ama bir kova erkegiyle flort ettim

• Nasıl anlatayım ki!

İlişki yaşamaması gereken ruhsuz rahat yaratık!

• hayır ben ilişkide ya da sıradan biriyle ilgili bile olsa bir problemi asla içimde tutmam, konuşarak çözerim. Evet inatçıyımdır, gururluyumdur, ama duygusal ilişkilerde "ben" yerine "biz" olmayı tercih ederim, bencil değilimdir. Anlatmak istediğim bu, bir kişinin karakteristik özelliği o burçtan olan herkeste aynıymış gibi söyleniyor ama bence değil :)

• Sana önereceğim tek şey bağlamayı bilceksin yoksa hayatta içindekileri dışa vurmaz.

Üstelik lionua siz evet birçok sıkıntı çekmiş olabilirsinz ama karşındakine yansıtmıyor kova erkeği sizde nasıl bunu bilemem

• kesinlikle öyle kova erkeği.

• Öncekileri Göster
  • Erkek arkadaşım kova burcu.Asla sıkıntıya gelemez kova erkekleri sever çokta kıskanır ama fazla belli etmez gerektiği yerde gerektiği kadar aşırı gururludur ama severse gururundan biraz fedakarlık yapabilir.En azından sevgilim böyle ama zor kişilikleri olur anlaşılması zor diye düşünüyorum

• Biraz dedim yoksa özür dilediği 3 senedir 3 kere flndır :D

• bence kova erkegi gururundan pek vazgecmiyor.

• Anlarım tabi az çekmedim huylarından

• Öncekileri Göster
  • kova erkeği sıkıntıya gelmez , sever ama sevdiğini belli etmez zordur kova erkği burçlara inanmam ama sevgilm kova burcu

• Kova erkeği asla kıskanmaz, fazla sıkıntıya gelemez. Dışarıda çok gezmeyi sevmez, fazla da utangaçtır. Sevildiğini bilmek çok hoşuna gider ama sevdiğini fazla dile getirmez. 4 ay önce ayrıldığım kova burcu sevgilim böyleydi yani. :)

• sade allah sana akıl fikir versin.

• kova erkegi ruhsuzdur ve ilişki adamı değildir!

• Öyleyse benim sevgilim biraz ruhsuzdu. :P :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...