Kova erkeği nasıl olur? Kova erkeği sevgiliniz oldu mu hiç?

Kova erkeği nasıl olur? Tanıdıgınız kova burcu erkeklerı hakkında bir yorum yapar mısınız lütfen, yorumlarınızı beklıyorum.

En İyi Görüş

• Kişinin karakteristik özellikleri asla ve asla burç kategorisine giremez. İki farklı insan aynı gün doğsa dahi, bu iki insanın aynı burçta diye illaki aynı özelliklerde davranışlarının olması beklenemez... Yani birisi ilişkide sıkıntıya gelemiyorsa, diğeri de sıkıntıya gelemeyecek diye bir kaide yoktur. Tüm bunları böyle bir sınıf ayrımına sokmak "gereksizdir." Mesela ben de kova erkeğiyim, ama hiç bir zaman ilişkide sıkıntıya gelemediğimi hatırlamam. Aksine hayatımdaki kişinin neyi arzu ettiğine, neyi istediğine önem gösterip, ona göre kendimi ayarlamaya çalışırım ve mutlu etmek için uğraşırım. Sözde kova erkeğiyim ama mesela ben "çok kıskancım". Sevdiğim insanı kıskanırım. Her zaman ona, onu çok sevdiğimi, dilimle olmasa da davranışlarımla belli ederim. İlişkide içine kapanık, içten pazarlıklı değilimdir, herşeyi açıkça konuşarak hallederim.

Ne oldu peki şimdi? Ben doğduğum ayı mı bilmiyorum? Bende bir anormallik mi var? Ya da ne bileyim ben aslında hangi burçtanım?

Bir kişinin kendi karakteristik özelliğine bakıp bunları burç kategorisine sokmak saçmalıktan öte değildir. Bir insan hangi burçtan olduğuyla değerlendirilmemeli. Bir kişiyi burcuna göre değil, kendi duygularına, düşüncelerine göre değerlendirmelisiniz...

İlk ilişki başlarken bayanların hemen erkeğin burcunu araştırmasına anlam veremem mesela... aynı burçtan diye Ahmet ile Mehmet aynı olacak değil... Birisi sıcağı sever birisi soğuğu, birisi kıskançtır birisi değildir...

Mesela "ilişki yaşanılmaması gereken kişiler" denmiş... Ne yani şimdi bir insan kova burcu diye ilişki yaşayamayacak mı? Böyle saçmalık mı olur? Sözde kova olan birinin olumsuz davranışları varsa, dünyadaki milyarlarca kova burcu olan kişi de illa aynı mı olacak? :)

Geçiniz efendim bunları...

• bu yazı bana yazılmış çok belli :)

Kova burcu birinden çekin diyorum baska bisey de mi yo rum

• Sadece sana değil, herkese yazdığım bir yazı bu :) Bunun için birinden çekmem gerekmiyor. Bu tür tabuları yıkmalısınız. Burç hiç bir zaman kişisel karakteristik içerisinde değerlendirilmemeli. Senin ilişki yaşadığın kişinin kendine has özellikleri aynı burçtan kişilerde de olacak diye bir kaide yok :)