Çok konuşan insan boş mu konuşur ?

Çevrenizde muakkak vardır çok konuşan insanlar, aşırı! ne düşünürsünüz ? Gene boş konuşuyor mu dersiniz yoksa ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet çok doğru bir söz.

• az konuşarak istek ve önerilerini dile getirmek bir erdemdir,zeka ölçütüdür bana göre...fazla konuşmak hele ki her konuda gereksiz konuşmak insanların boşuna zamanını almaktır.

• Genellikle:-D

• Bos konusanlardan mümkün mertebede uzak durmaya calisirim. Oyle insanlardan hayir gelmez.

• evet boş konuşur .

• kızları bilemem ama cok konusan erkekler palavracıdır diyorlar cevremde böyle biri de var zaten bu arada hemcinslerimi savunuyorum sanmayın ben pek konuskan degilim sessiz sakin bir yapım var kızlardan da palavracıya denk gelmedim gelirsem söylerim :)

• tsk ederim :)

• Açık yürekliliğinden dolayı tebrik ediyorum (:

• genellikle boş konuşur ama genelleme yapamayız tabii. çok konuşup boş konuşanı da sevmem, az konuşup ağzından kerpetenle laf alınan insanları da. az konuş öz konuş :)

• çok konustukça saçmalaya başlar

• "çok sözde yalan çok malda haram vardır"..derler

Erkekler Ne Diyor 4

• bazıları da boş yazabilirler

• Kendi kendine anlatmaya başlayan insan çok konuşuyor demektir.

Ama sorulan bir şeye,ya da belli bir olay üzerine bir konudan detaylıca bahsediyorsa bu çok konuşmak değildir bence.

• Kimisi yaşantısından dolayı, kimisi gerçekten de geveze olduğundan dolayı çok konuşur. Aradaki farka göre muamele yaparım .

• elimden gelse dilini keserim

Yükleniyor...