Kıskanç insanları sevmiyorum. Siz?

Günlerdir bu yüzden geceleri ağlıyorum. Gerek gerçek hayatımda, gerek bu sitede çevremde çok fazla kıskanç insan var. Hayır adama bakıyorsun, düzgün falan normalde seni kıskanması için bi sebep yok ama almış bi kıskançlık gidiyor herif çatlayacak. Durup söylesen kardeş beni kıskanmana gerek yok senin de yeterli özelliklerin var diye bu sefer kavga edicek seninle. yeter ulan. siz ne düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 23

• Kıskançlık,kıskanmak güzel bir duygudur aslında..aşırısına kaçılmadığı sürece.

• seninde duyguların varmış demek

• +1 :D

• evet :/ çok kırılganım balık burcuyum :ı

• belkide sana öyle geliyordur.. ki bence sana öyle geliodur

• la bunun neresi bilimsel açıklama duygusal insan..

• evet bilimsel açıklama geldi

• kıskançlık bir bunyede devamlı nuksedebiliyorsa, o bunyenin dukkani kapatip bodruma yerlesmesi en hayirlisidir :) zira alelade bir insan evladinin bu aşırı kıskançlığı kaldirabilmesi kanimca imkansizdir. kaldirani varsa eger onunde saygiyla egilmek boynumun borcudur. :)

• Ben de sevmiyorum fakat aşırı dozda kıskancım :D kıskancım napıyım ?

• ne diyorsunn ben bile kıskandım şimdi seni

• an itibariyle seviyorum , seni ağlattıkları için.

• kim ne dedi sana oooo söyle dövcem ben onları... resmini kıskanıyodur onlar senin yazık yaaa ayyyy

• her gece ağlıyorum bu yüzden

• Çok hassaslaştın sen bu günlerde , yarın kurabiye yapar kendini toparlarsın ...

• Buda kendini toplamaya yarar.

• Topla kız arkadaşlarını nil karaibrahimgildende bütün kızlar toplandik acın erkekleri cekistirin bu moralini düzeltir biraz

• yürü lennn artiss ...

• Öncekileri Göster
  • çok hassassın çoookkkk!

• Ben de:-))

• Profil resmine hayranım :)

• Sen böyle her esene takarsan çabuk yaşlanırsın bırak kıskansın ne güzel işte bu ondan önce olduğunu gösterir ve onun acizliği sna ne zararı var ki :P bence ağlamann nedeni bu değildir çevren genel olarak seni sıkmştr bunuda bahane edip ağlıyosndur.

• Senii kim neden kıskanıyor kii ?

• Hahah..

• haha havan batsın..

• çok havalıyım

• oy :/

• geceleri ağlıyorum derken ?

• gizli gizli ağlıyorum geceleri

• valla anlamadım bacım şahsen ben insanlar neden böyle diye durduk yere ağlamayı fazla duygusallığa be bir erkeğe yakışmadığına bağlıyorum bacım

• maneviyat maneviyat sen ne anlamazsın bacım ://

• Ay basın mı geldı bu kadar duygusal olman ne mana..

• Gıyamam

• hep böyleyim gizli gizli ağlarım geceleri

• ben takmıyorum ki onları

• Kendi cehenneminde pişsinler

• \o/

• Kıskanç insanlar kendilerine zarar verirler onları değil etraf kimse sevmez genelde katlanılmaz insan kategorisine girerler.Ama yapısal bir durum işte atsan atılmıyor satsan satılmıyorlar..

• +nı verdim bak ne kadar objektif biriyim.

• ağlayacak ne var bunda

• geceleri gizli gizli ağlıyorum

• seni neden kıskandıklarını anlamadım:S

• bazılarına dötümle gülüp eğlence konusu ettiğim içün olabiler

• bencede:D

• Valla hiç kıskanç değili olamıyorum da. kıskanç olmak anlamsız geliyor :F

• Seven insan kıskanır demiş büyüklerimiz bencede ama şöylede demişler azı karar çoğu zarar bilmiyorum gereken cevabı vermişmiyimdir :)

• yani levelini gormesem bile onu eklemyi unutmusum:D

• tugcenes okadar belli ki yeni uye oldugun:D

• seni seviyosa kıskanır yani seni biriyle paylaşmak istemez falan filan bunlar ince durumlar iki tarafta ama bunu kararında uyguluyosa bu ilişki devam eder sonuçta her insan özgürdür ve kimse kimsenin özgürlüğüne karışmamalı

• Öncekileri Göster
  • aynen yeter ulan fesatlıklarından çatlıycaklar dost gibi gözükenler varya hele fesatlıkları gözlerinden sözlerinden belli oluyor çok dertliyim bu konuda çok.

Erkekler Ne Diyor 16

• beni sevgilim olursa kıskanmasını çok isterdim ama diğer türlü kıskanan insanları bende sevmiyorum

• sevmem yol verir ekmeğime bakarım

• Kardeş yazdıklarına bakıyorum, sonra cinsiyetine bakıyorum sanki bir terslik var gibi ?

• belli zaten. uzaklaş şimdi.

• Çok havalisin kıskanıyorum seni senin gibi havalı olabilmek için bu çabam .

• hangi sorunda seni ezdim ? :D

• Öncekileri Göster
  • Dostum kıskançlık bir şekilde idare edersin ama haset lik ve fenalık adamı delirtir

• La seni döverim bak:D

• sen aglama dayanamam diyecegim ama hiç ağlıyacak suratıda göremedim :)) yanılırım inşallah . sanırım senin kalbin terliyor gözlerinden buharı cıkarken ağlıyorum hissinemi kapılıyorsun :))

• Ben şuan bulutları düşünüyorum valla

• geçti evladım geçti derin nefes al ver free ol boşverr sen

• bende sizin gibi tipleri sevmiyorum

• sorduk mu?

• kıskançlık aga çekemeyenlere digiturk e geçin diyoruz e onuda yapmıyorlar...

• duygulandım :(

• ben de:/

• kıskanç insanları bende sevmemde sen biraz abartıyor olmayasın kendini kıskananları sen öyle sanıyor olabilirsin büyük bir egon var heralde geçer :D:D:D:D:D

• anlamıyacak ne var bazı insanlar kıskançtır ama çevrendekilerin çoğunun seni kıskanması senin kuruntun olabilir kendini çok beğenmiş bir insan olabilirsin diyorum insanların olumsuz yorumlarına verdiğin tepkide bu fikrimi doğrular şekilde

• he ya bendeki ego hitlerde yokmuş anlamadım ki

• Seni çok pohpohlamışlar,emin ol senin gibi tiplere kılım asla ve aslada kıskanmam. Kıskanılcak bişeyin yok çünkü kusura bakma. Şimdi bu dediklerimide kıskançlığa yorcaksın ama benim kıskancağım insan sen değilsin bunu tekrar söylüyorm

• Neden bilmiyorum ama bir an aklıma Ajdar geldi.

• +nı verdim çok severek dinlerim büyük üstad.

• beni sevmiyon ozamn eywallah -1

• eywallah ben de seni sevmezdim zaten :)

• senin yerin ayrı :/

• seni de kıskanan varsa dünya gerçekten daha düzgün bir yer haline gelmeli artık.

• kanka işte umut kalmadı o kötü bunlar boş temenniler biliyorum

• deccal çıkacak yakında ne düzgünü kıyamet geldi

Yükleniyor...