10 soruluk basit bir bilinçaltı ve psikoloji testi. ne durumda olduğunuzu görmek ister misiniz?

Gizli Üye
arkadaşlar aşağıda vereceğim sorulara, aklınıza ilk gelen cevabı yazın. sizi düşündüren soru olursa, ilk sorudan itibaren soruları okuyun, kafanız dağılsın. sonra takıldığınız soruya gelince tekrar anında cevap vermeye çalışın. uzun süre düşünüp taşındığınız cevaplar, beni yanıltacaktır. sonuçları tek tek inceleyip mesaj olarak size atacağım. cevaplarım önceden belirlenmiş standartlara endeksli olduğundan, bazılarınızda ufak hatalar yapabilirim. şimdiden mazur görün. unutmayın, aklınıza ilk gelen cevabı istiyorum, fazla düşünmeyin.

1- ıssız bir ormandasınız, yanınızda kim var?

2- siz ormanda yürürken, karşınıza bir hayvan çıkıyor. sizce bu, hangi hayvandır?

3- hayvanı ilk gördüğünüzde, o da sizi görüyor. aranızda nasıl bir karşılaşma yaşanır?

4- biraz daha yürümeye devam ediyorsunuz ve çalılıkları aşınca, boş bir arazi görüyorsunuz. azıcık ileride ise hayalinizdeki ev var. bu ev nasıl olurdu? kısaca yazın.

5- peki bu evin etrafında, bahçe sınırı da olabilir, çit var mıydı?

6- dayanamayıp hayalinizdeki eve hayran kalıyorsunuz ve içine giriyorsunuz. yemek odasının önüne geldiğinizde, ortada bir masa görüyorsunuz. bu masanın üzerinde ve etrafında neler olurdu?

7- evin arka tarafındaki bahçeye açılan kapıdan çıkıyorsunuz, muazzam bir bahçe. fakat hemen önünüzde yerde bir kap var. bu kap hangi malzemeden yapılmış olurdu?

8- bu yerde bulduğunuz kabın eskili yenilik durumu, sağlamlık kırıklık durumu nedir? ve bu kabı elinize alıyorsunuz, onunla ne yapardınız?

9- evden ileriye biraz daha yürüyorsunuz ve kendinizi bir suyun kıyısında görüyorsunuz. bu su ne olurdu? (ırmak, göl, deniz, okyanus...)

10- bu suyun karşı tarafına nasıl geçiyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
mesaj olayı beni biraz zorluyor, o yüzden cevaplarınza yorum olarak giricem sonuçlarınızı. ama birbirinizin sonuçlarından kopya çekmeyin hee :)
Güncellemeler
+1 yıl
daha cevaplamayacağım arkadaşlar şu an 35 kişi oldu. şu andan sonra gelenlere cevap yazamayacağım. okurum, ama yazacak vaktim yok. şimdiden teşekkürle birlikte özür diliyorum :)
10 soruluk basit bir bilinçaltı ve psikoloji testi. ne durumda olduğunuzu görmek ister misiniz?