Ailem ayrıldıktan sonra alışırım diyordum ama yalnızlığa alışamadım. Düşüncelerinize ihtiyacım var arkadaşlar.

Ailem ayrıldıktan sonra küçük yaşta çok büyük sorumluluklar altına girdim ve kendi ayaklarımın üzerinde durmayı başardım. Yalnız bir eksiklik var,... Daha Fazla

Güncellemeler:
Şunu düşünebiliyormusunuz arkadaşlar ailem evlenirken benim haberim hiç olmadı.Her şey en son söylendi.
Arkadaşlar bütün yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepiniz zamanınızı ayırdınız yardımcı olmaya çalıştınız.ALLAH her zaman yanınızda olsun ve umarım herkes mutlu olur.Tekrar teşekkür ederim bu kadar yardımcı olabilecek arkadaşların olduğunu tahmin etmiyordum çok mutlu oldum.

En İyi Erkek Görüşü

• hesabımı kapatmıştım ders çalışacam diye..

sadece uzaktan siteyi takip ediyordum vede

yazılarını takip ediyordum

ilginç gelmiştin doğrusu bana

psişik güçleri olan(benimde merak sardığım konulardı),

hayata dopdolu bakan, özgüveni yerinde olan vede

çok cesur birisi olarak gördüm seni şimdiye kadar

doğrusu bir kızda bunların olacağına düşünmek zordur

sana cevap yazmak için hesap açtım..

düşüncelerime gelirse..

yalnızlığına dem vurmak iştiyorum

kalabalıklar içinde hep yalnızlık var sende anlasılan..

çoğumuzda olur kendi düşüncelerimize göre hayat kurgulamak işteriz çevren buna müsait değildir sonuçta iştesende müsade etmeyecektir..

şöyle diyeyim 21 yaşındasın arkadaşlarını çocuk gibi davranıyor olarak gördüğün için uzaklaşma ihtiyacı hissetmişsin

yine 21 yaşında olduğun iş çevrene karşı kendi uzak tutma ihtiyacı işter iştemez duyacaksın onları düşünceleri daha farklı olacaktır..

çoğu zaten evli olması lazım senin gibi bekar birisi bile birlikte olmaları zor..

sonuçta hayat yine akıyor, kendimizi bu akışa bazen bırakmalıyız..

kabullenmek olayları olanı kabullenmek arkadaşlar gitmiştir yapacak bir şey yoktur bazen yenileri ile birlikte olacağız bu saatten..

ailen ayrı ve onlar evli; onlar sensiz,sende onlarsız hayat kurmak iştemişsin..

sonra ailen gitti sende aileni kuracan yapacak bir şey yok..

onlar birbiriyle evlendi sonra döndüler başkaları ile evlendiler sende evleneceksin SABRET..

Evlilik senin için ideal olacak gör bak birde iştediğin gibi birisini bulursan.

Geçmişi fazla kurcalama..

birde itiraf etmekte bazen işe yaramaz sadece bizleri rahatlatır o kadar..

böyle durumlarda yapmamış gerekenleri biliriz aslında cesaret edip vede sabredip yapmaktır..

Yaş 21 yolun çok başındasın yükü ağır almışsın, daha geçmiş deneyimin olmaması seni yormuş ama benim tanıdığım(yazdıkların kadarıyla) gizemli7 bunları sorun yapmadan bu yükün altından kalkabilecek olgunluktadır..

not: seninle en azından arkadaş yada dost olmak işterim doğrusu

bazı psişik olaylar gizemler ortak noktamızı oluşturuyor

bunlarla ilgili seni dinlemek işterim

yakında görüşeceğimizi ümit ediyorum

Soran beğendi
    • öncelikle zaman ayırıp yazdığın için çok teşekkür ederim.Benim yazılarımı takip ettiğini bilmiyordum sırf cevap verebilmek için tekrar üye olman beni çok mutlu etti ve düşüncelerimi beğenmen ayrıca mutlu etti beni.Diğer konulara gelince merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin seninle paylaşmayı isterim psişik güçler olsun ya da başka konular.Görüşmek üzere.

• sorucam zaten, senden işin aslı yazdığın kitapta beklemiştin yine bekliyorum..

ihmalkarlık bende olayların üzerinde fazla durmasını becermem karşıya fazla bunaltmayayım düşüncesi vardır bende,

seni ve başından geçen olayları merak ettim..

bu tip olaylar ilgi alanım bende olmasada aile çevrende oluyor..

15 ağustostan sonra niksara gelecem ailem orada izin verirsen seni ziyaret etmek işterim