19 yaşına henüz bastım ve boyumu problem ediyorum

snowflake
Herkese merhabalar arkadaşlar,

Çevremdeki insanlara da şakayla karışık sitem ederim hep ve sahiden büyük bir takıntı, kompleks haline geldi bu boyum bende. Boyum 1.70, genellikle ''boyun normal, ortalama boydasın'' gibi tepkiler alıyorum. Peki madem öyle, neden girdiğim ortamda 100 adam varsa 95i benden uzun. :D

Velhasıl kelam dertliyim. Allah'ım boyum 1.78+ olsun diye dua ettiğimi bilirim, ne kompleksli adammışım sahiden. En çok da ''boyu napcan yeaa kişilik önemli ,adamlık'' diyenlere kılım. Ben boyum uzasın kişiliksiz olayım demiyorum zaten, hem boy normal civarlarda olsa hem de kişilikli olsak olmuyo sanki. Kendimi avutma yöntemim de şu 'boşver lan yalın da kısa, Kenan Doğulu da kısa, x de kısa, y de kısa''.

Sizden avutma falan beklemiyorum. İyisin boyun iyi demenizi beklemiyorum. Şu saatten sonra boyum maksimum 1.72dir, onu da biliyorum. Peki sahiden bahsi geçen boylarda erkeklerin dezavantajlı oldukları (olduğumuz) doğru mudur sizce?
19 yaşına henüz bastım ve boyumu problem ediyorum