Suriyeli kızlar mı daha çekici yoksa bızım kızlar mı?

burakser
Sureyeli kızlarr o kadar bakımlı kı bızım kızlar yanlarında bır tuhaf kalıyor acaba suriyelı kızlar bızım kızları ezıyor mu?
Güncellemeler
+1 yıl
Kendilerini burada bızım kızlara rakıp goruyorlar işim geregi bır cogu ıle sohbet ıcınde oluyorum tabı benım gorduklerım zengın tıplerı olan hepsı aynı seyı dıyor turk kızların ellerınden erkeklerını alıcaz dıye :==)
Güncellemeler
+1 yıl
Şöyle soralım biz guzelll kızlarımıza rakipp kızlarr kım acaba?
Suriyeli kızlar mı daha çekici yoksa bızım kızlar mı?