• Sor
  • Bence

Kısa, net, direk, öz ve doğal çıkma teklifine tepkiniz ne olur?

Benimle bir yolda beraber yürümeye varmısın, yok efendim,Benimle bir ömrü paylaşırmısın, yok efendimKalbini benimle paylaşırmısın vs vs vs vs vs .. gibi romantik laflar söyleyip kızlara teklif eder genel de bizim erkek milleti,Ben doğal olmak istiyorum direk şunu desem mesela ; ''Bana Çıkarmısın ?'' tepkiniz nolur

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• falımda çıktın sevgili olmamız gerek falan de

• Ama falım sakız kullanmıyorum :(

• Öncekileri Göster
    • hikaye yazdığım akşam geldi aklıma :):):)

• belki ilerde bir kere daha tekrarlarım :) ... yalnız ne çok seyrci varmış o gece :)

Kızlar Ne Diyor 26

• Karşıdakine bağlı. En klişe cevap "Ben seni arkadaşım olarak görüyorum." oluyor.

• O zaman cevap ta klişe = bende arkadaştan bol bişey yok, arkadaşa ihtiyacım yok olur.

• Öncekileri Göster
    • koşma zaten :P

• Koşsam tutarsın merak etme c(:

• çok gülerdim sonra seni döverdim ;) ona ya

• laz bacım sen olaya karadeniz gözünden bakıyorsun buda farklı sonuçlar doğurabilir. yani çocuk yanında bir çantayla ve içinde yedek don atlet le gelmek zorunda çünkü malum silah falan alırsan yanına durum vahim olacaktır yani o açıdan ://

• Öncekileri Göster
    • dağılın ulennn :)

• Olar ablaa

• süslü laflar fazla samimi değil zaten, duygu yoğunluğunu ön plana çıkarırsan cümlenin sadeliği daha hoş olcaktır.

• Yani direk niyetımı bellı edıyorum

• Bana cikar misin:D cok guldum gercekten.Biraz kuru, benimle cikar misin demek. Ama diger sulu tekliflerden daha iyi bana sorarsan.

• Demi demi,hem dogal hem içten

• en samimi ve doğal olan. bana çıkarmsn değilde benimle çıkarmısın dersen daha iyi olur (:

• Deniyecem biraz zaman geçsin biraz daha romantikleşicem

• Biraz fazla odunsu bi teklif olur :)))))) Ama tabi kız seni seviyoda evet demek için bahaneye bakıyosa sorun olmaz :D

• Teklif etme fikri zaten yok sadece doğallığımı ön plana sürüyorum

• İlk başta bana çıkar mısın değil, benimle çıkar mısın. Ama şahsen hiçbir fark olmaz. Kız sizi seviyorsa ne derseniz deyin yine de kabul eder. Ama sevmeme ihtimali varsa o zaman daha farklı yorumlarla çıkma teklifini edebilirsin. :)

• Şimdilik zaten aklım da kimseye çıkma teklifi etme fikrim yok sadece doğallık açısından dedim yahu

• Tamam o zaman. :) Sevdiğin birisi olunca söylediklerimi unutmamanı dilerim. :))

• Eyvallah

• Karşı tarafın hisleri önemli ...

• Doğal olduğumu düşünür sanırsam

• sana olan hislerinden bahsediyorum

• '' Çok doğal çocuk ya allahım ne akdar şanslıyım '' der heral de hatun

• teklifi yapana bağlı o.Eğer odunsa ve bunu biliyorsam olumlu bakarım bence tabi.

• 1 dakika düşün,sana birisi bana çık diyor

• hoşlandıgım etkilendiğim biriyse olabilir derim

• Allahına kurban,adam Angara'lı tabi

• bana çıkar mısın? derse bi kahkaha atarım pardon? derim benimle çıkar mısın dersen de nereye çıkalım? derim en iyisi sen git ben senden hoşlanıyorum sevgilim olsan ya de ?

• Çok sırada kaçar dı o

• :):)

• Allah da beni güldürsün

• amin :)

• öylece kalakalırdım herhalde gözünün içine bakar gülümser ve eğer seviyorsam çıkardım ama sevmiyorsam gözünün içine bakar ve benim karakterime uygun değilsin derdim

• Eyvallah sağolasın

• gözlerinde gercekten o ask varsa tutup kollarından bana cıkarmısın desen bile olur o iş abi. fakaaat yalancıktan 3-5 şiiri sırf kızı tavlamak için okusanda o kız illaki anlar ... aracla amacı ayırt etmek lazım önce..

• Eyvallah asla yalan söylemiyeceğim için sıkıntı yok direk niyetimi belli ediyorum sevdiğim kadına

• bana mıı :)

• Olar gel çıkak var mısın yer mi ha ha ha?

• Öncekileri Göster
    • zauhzua :D

• "Sevgilim ol" desen yeter bence

• O çok sıradan beee

• Öncekileri Göster
    • Gereksiz

• Eyvallah

• eheheh

• Yok efendim

• '' Yokum diyooooooor '' ve kaybediyooor

• anlayamadım derım once :D aslında bu dogallıgı benı etkıler.. sakacı bı sekılde soylemısse .. espiri katarak.. acık oldugunu dusunurum:D

• Ya yok ne şakası böyle her zaman ki ağır havam da '' benle çıkarmısın kızım '' o kadar

• Öncekileri Göster
    • haha evt oda ayrı bır trajedı:D oda asık olmalarından ılerı gelıyor.. karektere bakmıyorlar. asık oluyorlar soyle tıpı ıyı bırıne oda ıse yaramaz cıkıyor pesınden kosuyorlar bos yere

• '' Hak bana bir can vermiş boşu boşuna '' Mahzuni babaaa c(:

• hımm. abimi yolluyorum o sana çıkar derim.

• Eyvallah

• Senden hoşlanıyorum desen kafiydi.Bana çıkar misin nedir Allah askına?Benimle çıkar misin da keza oyle...-Benimle çıkar misin?-Balkona? Sokağa? :S

• Fark yapmaz çıkalım da

• Çıkar mısın nedir ya aşkı bile basitleştiren bir kelime romantik değilsin tamam doğal olmak istiyorsun ama farklı şekildede doğal olabilirsin.Bunu soran erkek benim için kafadan kaybeder

• Aman beni kafasın da kaybeden kızı ben rüyam da dahi taşımam zaten

• İyi bari bitirebiliyosun en azından

• Bitirmek kolay en vazgeçilmezi olsa dahi,başlayıp işin devamını getirmek zor

• etkilendiğim bi tipse hoşuma gider ama söyleyiş tarzının samimi olması gerekli çoğu kız saçma bulabilir ama ben normalin dışında şeyleri severim

• Abi bak sakin sakin duruyoruz böyle sağa sola bakıyorum birden böyle duruken '' bana çıkarmısın la kızım '' diyorum

• o 'la' kelimesini ordan atsan iyi olur ;) bana çıkar mısın degilde sevgilim olur musun desen ayrı bi güzel olur

• Yaa abi işte sevgilim mevgilim ne ayak yaaa,doğal olucan,sakin olucan,ooh miss

• Sana koşarım.Olur-du :)

• Aceleye de gerek yok
      Olurdu benim de cevabım

• Öncekileri Göster
    • Bilmukabele.

• Eyvallah

• tamam doğalsındır da bana çıkarmısın nedir abi ya :)

• Hoca bak şimdi yok güllermiş,yok anam sinema da teklfimiş,yok romantik ortam yaratıp demekmiş,yav bırakın arkadaş ya
      '' Bana çıkarmısın '' derken de böyle üstüme çık demiyorum,''benimle çıkarmısın'' kelimesnin bende ki şeklini söylüyorum

• Öncekileri Göster
    • peki bırakıyoruz :D :D

• Karizmam yeter

• yok yükseklik korkum var çıkamam sana şimdi der ve gülerim :D

• Alçaktan başlayıp yukarılara dogru cıkalım be gülüm derim

• Öncekileri Göster
    • :D tamam git enerjini bşka yerde harca

• Olur elimden geldikçe denerim

Erkekler Ne Diyor 22

• Çıkışta görüşelim de

• O da dövücek gibi oluyor be hocam

• Ciddi değildim içinde çık geçen bir kelime asla kullanma

• Yav zaten birine çıkmak gibi bir niyetim yok daha

• piyangodan mı derse :D

• ''Amortin olayım bebeğem'' derim

• Öncekileri Göster
    • tamam 1 metre yuvarlağın içi de güzel yeter ki beraber olalım desen = :D

• Abisi vardır kesin öyle hatunun o yuvarlar bizi zaten

• sana seviyom bana çıkarmısın daha güzel :)

• +99999999999999999999999999999999999

• t.ederim :D

• bön bön bakarlar.. çünkü ne tepki vereceklerini bilmezler... önceden konuyu çıtlatıp, konu hakkında dusunmesini sağlaman lazım 3-5 sanıye kadar.

• Uzun süreli yakın bir arkadaşlık kurabilirmiyiz ? diyebilirsin.

• Cık çok romantik

• Çıkmak nedir hacı yav ? Merdivenle çıkarım, asansörle çıkarım.Başka var mı çıkılacak ?

• Dağ,daş,depe... çıkılcak çok yer var

• Öncekileri Göster
    • Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum az çok anlam bilgisi araların da ki karmal düzen ilişkisiin biliyorum hocam :)

• Ve burda benim beynim koşarak uzaklaşır :D

• Bana çıkar mısın desen biraz korkutabilirsin karşı tarafı. :)

• Ya ne yapıcam neden korksun,karşı tarafın içi fesatsa ben napayım

• Öncekileri Göster
    • Ama öyle düşünülüyor hacı yapacak bir şey yok. Onun yerine benimle çıkar mısın de bence :)

• Öyle bir niyetim yok şimdi,çıkmayı düşünen varsa bana kendisi der zaten

• cevabım Kısa, net, direk, öz ve doğal olur : "hayır sana çıkmam"

• Bana çıkar mısın ne demek :D Eğer hoşlandığım kişiyse kabul ederim hiç dert etmem.

• Kız ders sana bana çıkarmısın diye,tabi çıkarsın :D

• :D

• sen benimsin. de

• Ya da kara toprağın

• yok ya yazık:)

• "Bence, bana aşık olmak sana çok yakışır" de.

• Teklif etmeyi planlamıyorum sadece eğer bir gün ediceksem böyle demeyi düşünüyorum :D

• "Sana buradan bir çıkarım , altı ay dışarı çıkamazsın :) " diye cevap alınması muhtemel soru cümleciği

• '' Senin için müebbet yatarım be gülüm '' derim

• Öncekileri Göster
    • İzlemiyorum

• izlemiyorsun özeniyorsun

• Gel yarim ol sultanım ol dermanım ol harcaiiiii :)))

• Dertlermin dermanı ol teeey

• Öyle dersen tepene çıkarlar

• Tepeme çıksın ben de sonra kalbine çıkarım.Ama iyi olur demek ki bir adım atıyor demektir

• Valla kardeş, sohbetiniz biraz ilerledikten sonra ve o kıvama gelince delikanlı gibi Sevdiğim olurmusun de.Kaliteli olan anlar (.

• benimsi n gel buraya ...

• O kadar dana değiliz yahu

• Öncekileri Göster
    • birdaha öyle bir hikaye yazabilen kimse olamadıı

• evet hemen yazıya dökmeler falan biraz daha ilerletsen kısa film de çekilebilrdi :D :D

• Bence ole deme kardesım bırlıkte cıkısalımmı de :PDADSASDasd

• Kardeşim öyle biraz ağır olur yahu,böyle en azından biraz daha romantik oluyor biliyin mi c(:

• tıkla bana desen kabul eder mi?

• Msn'de twitter'da...

• bi giriyoruz bi çıkıyoruz bi giriyoruz bi çıkıyoruz hatta bazen bi giriyoruz bidaha çıkmıyoruz... zampara seyfettin adlı filmden alıntı bir replik :))

• Bana çıkarmısın ? Ne oluyor ya. Benimle inermisin ? derim.

• Alayına gidelim derim ben de

• Alayı ayağıma gelsin usta.

• Eyvallah

• bu yolda yürüyen iki cambaz olalım mısen bu dünyanın 8. harikasımısın gibi laflar etmede naparsan yap

• yabancı birisine yapılan teklif için:i need a girl. you are a girl. you need a boy. i*a boy. is it okay? no prablım.

• What dedin çiçeğam

Yükleniyor...