Sevgililerin kendi arasında yüzük takmalarını nasıl karşılıyorsunuz ?

Sevgililerin kendi arasında yüzük takmalarını olumlu karşılıyor musunuz ?Şayet olumlu derseniz ne zaman yüzük takmak uygun olur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 25

• bana anlamsız geliyor,yüzük takıldı mı herkes bilecek...

• artık tamamen sacma gelıyor

• Ben sevmiyorum ailemin fikrini almadan.. Yuzuk nezaman takilir.. Sevgili olursun tanirsin evet bu benim icin uygun biri dersin ailende bunu onaylar ve ilk adimi atarsin.. Yuzuk ONA AIT OLDUGUNA DAIR BIR NISANDIR.. Onu parmagima takicaksam gercekden o kisi icin evet bu benim hayatimi gecircegim erkek demem lazim ve aileminde onaylamasi lazim:P

• saçma o kadar anlamlı olan birşeyi önemsiz birşey haline getirip çıakrıp takıyolar yazık verdikleri paraya .

• saçma geliyo

• Saçmalık

• biz kızlar cok duygusalz bizde etki yaratıyo ama maksat bizi kandrmak güven duygusu vermek inanmayn boş ve gereksiz !

• Kesinlikle...

• ha bir erkekten aşk beklemişiz ha bi hayvandan nerde fark ?

• Bilmem olabilir ama zamanını iyi tartmak lazım

• yüzük gibi simgeleri gereksiz bulurum

• kendi arasında dini nikah yapan,kendi aralarında yüzük takan vs. insanlar kendilerini kandırmışlardır sadece...bağlılık elbet yürekten gelir ama herkese duyurmak esas olanıdır..

• Yüzük takmak demek artik bagli oldugunu göstermek demektir, bunu duyurmak demektir.Ailenin bilmediği haberinin olmadıgı yüzük takımı sadece birbirini düşünmekten öteye geçmez.Sevgilimle benim de yüzüklerimiz var ama soz nisan gibi degil bizimki, birbirimiz icin farklı zamanlarda aldığımız hediye yüzükleri. Aksesuar niyetine takmaktayiz. Önemli olan yüzükle degil gönül bagiyla bagli olmak. Yoksa, yüzük sadece bir sembol...

• Komik karşılıyorum .Bir ilan varsa ailelerinde bilmesi lazım diyorum.

• Acayip itici geliyor çok sinir bozucu ;)

• Lise zamanlarında hoş heyecanlı gelir ama biraz daha büyüyünce, hiç bir anlamının olmadığına inanıyorum..

• Ergen işi ya hu!

• Şimdi 2 günlük sevgililerde yüzük takar olmuş bu yüzden basit geliyor sadece iki insanın bilmesi yeterli olmaz bence iyisi mi ciddi düşünüyorsan herkesin bileceği bir nişan olmalı..

• saçma ve anlamsız bir hareket.. kendilerince aidiyet gösterisi yapıyorlar bence..

• kendı aralarında degıl de aıle arasında takılsa daha ıyı olur dıye dusnuyorum ve guluyorum bu duruma

• bu ne yaa sevgiliyken yüzük tak nisanliyken yüzük tak evliykn tak seyyar kuyumcu gibi :d

• demi :D olaya bir de bu yönüyle bakmak lazım :D

• Öncekileri Göster
    • oldumuydu bi kere olsun tam olsun bence de :D

• dimi tabiki öyle yaa

• çok saçma karşılıyorum. anne babayı hiçe sayma oluyor bence.

• ciddi ilişkilerde aralarında yüzük takabilirler, ailelerine karşı şu an bişey söylemek istemiyolarsa. birbirlerine ait olmalarının bir simgesidir

• Evlilikten önce hiç gerek yok

• Ciddi bir ilişki ise guzel olur ama daha 1 hafta gectıkten sonra yuzuk takan embesiller döl israfı baska bırsey değil.Ayar oluyorum. (:

• aynen pampa :D katılıom sana

• Saol panpişim :)

• saçma cok cocukca bır kere takarım tam takarım valla :)

• evcilik oyunu oynayan çocukların işi bu. bırakın elleşmeyin de devam etsinler.

Erkekler Ne Diyor 11

• Çocukça. Özeniyorlar işte.

• gösteriş merakı gibi geliyor :/

• nişana kadar anlamsız geliyo sonuçta aileler tam bilmyio kız babasıdnan saklıyo falan ne biliyim yüzük anlamsız...o yüzden hem o alyansızn anlamını kaybetmemesi için nişanda:-)..4 yıllık ilişkim var yüzük hiç olmadı düşünmüyoruzda

• Saçma diyen var aileleri hiçe sayma diyen var ağzı olan konuşmuş parmağı olan yazmış iki kişi birbirine olan sevgisini birbirlerine karşı ciddiyetidir göstergedir bu ne aileye saygısızlıktır ne sacmadir nede ergen işidir bu ciddi sevgidir

• helal krdeşim :) ciddi olanlar takıyosa güzeldir zaten ciddi değilse kimse boşa yüzük parası vermez kimse başı bağlı odluğunu göstermek istemez

• Çok gereksiz bir çaba bence. Önemli olan birbirinize olan bağlılığınızı hissetmeniz, hissettirmeniz. Yüzüğün hiç bir anlamı yok ama düşüncen kızın parmağında yüzüğü görsünler, gereksiz insanlarla muhattap olmak zorunda kalmasın diyorsan takın gitsin.

• Olması gereken birşey,sonuçta ilişkiyi anlamlandırmak adına atılan bir adım..Taraflar birbirinden emin olunca ve akıllarda soru işareti kalmayınca yapılabilir..

• ergenken bende yapmıştım saçma bişey

• O yüzükler aileler tarafından takılmadıkça pek bir anlam ifade etmiyor . Sadece bir özenti işte.

• pampa bence mallık aynı mallıgı bende yaptım gıttı bosbosuna 100 liram öğrenci için yüz lira nın önemını bılırısjn :(

• Yazıkk. :(

• Öncekileri Göster
    • aynen pampa yapcak bısı yok g..e giren şemyi giridiği gibi kalıyor :D burdan seslenıyorum hemcinslerime önunuze gelene yuzuk takmayın kendınızıede yakmayın:D kürtaj da yasaklandı haberınız olsun:D

• :D :D :D

• 6 senelik birlikteliğim vardı yüzüğü aklıma bile getirmedim.

• göğsümle yumuşatıp karşılıyorum yine de bana mısın demiyo.

Yükleniyor...