Ayrılan sevgilinin geri dönmesi için okunacak dua

Ayrılan sevgili geri dönmesi için okunacak dua bilen varmı akrdaşlar ama lütfen daha önce denenmiş olsun nette bi dünya var hangisi gerçek bilemiyorum, çok çaresizim yardım edin bana

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bırakında denesin yarın bigün başınıza gelince sizde anlarsınız 444 dua budur kitaplarından edin bitane orda kadeh ve kudurriye duaları oluyo onun okunacağını biliyorum sen yinede bi dene Allahtan umut kesilmez denemekte yarar var

• o kıtaptan var evde bakıcam tam olarak hangısı adını soylermsıın? cok tesekkrler

Kızlar Ne Diyor 9

• Onun yerine gidip barışmayı denesen.

• denemedıgımı nerden bılıosn kı? cok ugrastım yok zaman ver yok sogudum ozlersem donerım donmezsem zaten bıtmıstır dıo

• Öncekileri Göster
    • pekı sızde bayansınız, boyle zaman ısteyen bı kız gerı doner mı? ama 14 senelık bır bırlktelık 4 u unıversıte son 3 u de yakın

• Üstüne gitmeyip arayıp sormazsan bi süre sonra senin değerini anlayıp döner. Ama zaman istediği halde hala onu arayıp sorarsan daha çok bunalır.

• belki hayırlısı böyleymiş, bu durumu böyle kabulk etsen. Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için; ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur...

• iyi ama 14 senelık ılıskıydı bu kolaymı kı hayırlısı degılmıs dıyerek unutmak? vallahı hıc kolay degıl telmde cagrısnı gormeyelı 12 gun oldu ama 12 seneden cok daha uzun gıbı gelıyor kımse anlamaz, anlamalaınıda beklemıyorum ama cok acı

• Öncekileri Göster
    • ay o daha kötü napim oruc sanırım etkiledi :D

• Allah kabul etsin. de ben çok kotuyum anlatıyorum anlamıyor benı, yuz yuze gorusmek te ıstemıyor, ne yapıcam bılemıyorum

• bir Fatiha oku derim giden pek geri gelmiyor

• bide tecrübeliler yazsın demesemmm ah demesem

• Ne duası kardeşim. Git özür falan dile, gönlünü al.

• bunun için ellerini semaya aç herşeyle irtibatını kes ve Allah'tan şu şekilde yardım dile: " Allah'ım eğer bu insan BENİM İÇİN HAYIRLI İSE bana geri döndür, değilse benden bu sıkıntıyı al, amin." edebileceğin daha güzel bir dua yok.

• ah arkadaşım giden dönmüyor. yüce rabbim alnına neyi yazdıysa onu yaşıyorsun. tabik kadere inanıyorsan. sadece herkes söylemiş ama bende diyroum hayırlısıysa olsun hayırsızsa hiç geri dönmesin. kısmetinde varsa ne olursa olsun gerçek olur.

• üç kere duhan suresini oku..dileğini dile..

• ben duayla defalarca geri döndürdüm...ama artık istemiyorum dönmesini o yüzden denemiyorum bile...

• Öncekileri Göster
    • akşam okumalısın namazdan sonra işe yaradı.

• duhan sıresi.

• link Salat-ı Tefriciye duasını 4444 kere okuyup, ayrılan sevgilinle birleşmek için niyet edeceksin.İstersen duayı okuyacaklarına inandığın insanlara bölüştürebilir ve okuyabilirsiniz.Kural, bu duanın 4444 kez ne bir eksik ne bir fazla okunmasıdır.Bol şans...

• Sen bile inanmıyorsun söylediğine ki sonunda "Bol şans" diyorsun.

• Ben ikisinin birleşmesinin hayırlı olup olmadığını bilmediğinden öyle dedim...
      Salat-ı Tefriciye bilinmiş bir duadır.

• senin için hayırsızzmış dememmki boşver

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah' a böyle bir şey için yalvarmak acizlik, zavallılıktır. Bu kadar güçlü ve zeki yaratılmanıza rağmen, bu kadar güçsüz ve aciz misiniz?

• bir gün terkedildiğinde, lütfen bu yazımı hatırla. ne kadar aciz oldugunu görürsün

• O zaman güzel bir sözle noktayı koyayım. '' Sevigilinin varlığı güzel, yokluğuna hazır olduğun sürece''

• Hayırlısıysa döner kardeşim etkilemek için yaparsan büyüye girer dinimizde yeri yok yapma

• duayla muayla olmaz

• Bıyıklar perfect!

• hehe :)

• tekrar et: ya tuttu frutti kualayı memali hau dog el vis presley e ya tuttu frutti

• Gidenin ardındangüle güle denir .

Yükleniyor...