Neden herkes seviyesiz ve lakayıt?

oice06
Sorum çok açık. Az öncede şahit olduğum ve uzun süredir gördüğüm birşey. Sitede tanımadığı insanlara lakayıt ve gevşek konuşan yaş cinsiyet gözetmeksizin küfürlü konuşabilen her tarafta bel altı şaka yapabilen zihniyet nerede yaşadığını sanıyor. Buradaki profilleri insan saymıyormu? Birisi şunlara dur diyemezmi? Bu yüzden hesabımı silme kararı verdim. Kendini bilmeyen insanlarla dolmuş ortalık. Ne saygı kalmış ne samimiyet. Herşey "amk" herşey asılmak herşey sulanmak herşey gevşeklik olmuş. Size ters gelmiyormu?
Güncellemeler
+1 yıl
Dikkatimi çekti Bu insanlar bu konuya yorum atmıyor. Aslında herkes kim ve ne olduğunu biliyorlarda işlerine gelmiyor gibi :)
Neden herkes seviyesiz ve lakayıt?