Antidepresan ilaç kullanan var mı ? Depresyon ilacı kullanan ?

ben prozac kullanıyorum ..etki yok gbi anlamadım ..kullanan varmı yada hngi ilaç kullanıyorsunuz ?

Güncellemeler:
prozac kullanan varmıı ?
bugn doktara kontrle gittim ilaçımı değişti CİPRALEX verdi bide çok bunaldığmda sinrlendğimde TRANKO BUSKAS verdii..kullanan varmı nasıl ilaçlar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• prozac kullanmıstım ben de bırsey anlamadım.sonra lustral kullanmıstım.son olarak da cipralex ama en ıyısı kullanmamak.faydasından cok zararı var.bu sefer ben yan etkılerınden bunalıma gırmıstım.yan etkılerı saymakla bıtmez.kafanda bıtırdıgın zaman hıcbır ılaca ıhtıyacın yok...

• ne gibi yan etkileri var? soruyorum ama mahsuru yoksa tabii

• sac derısınde kabuklanma yapıyor.yuzde kıllanma yapıyor,kızarıklık yapıyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• Tranco Bhuskas çok zararlı bir ilaç...

• neden ne zararı var ?

• Öncekileri Göster
    • cipralex verdi çokk sinrleniyorum diye ..bunuda çok daraldığnda iç arada dedi..

• Öfke problemi...psikolağada git mutlaka

• Etkisi 15 gün sonra belli oluyo

• o zaman level atlamışsın onlar bağımlılık yapan ialaçlardır bi psikiyatrise görünmeden kullanma

• gittim onu verdi 2 hatfdır kullnıyorum

• birfaz sabirlı ol olmazsa daha güçlü bi ilaca geçiyorlar bi yakınımdan biliyorum herşeyede sıkma canını

• Kapsül mü şurup mu kullanıyorsun? Ben antidepresan ve antipsikotik ilaçlar kullanıyorum. Tek etkileri ruhsuz yapıyorlar insanı. Bende başka bir değişiklik olmadı 1,5-2 senedir.

• Cipralex bir halta yaramadı bende. Umarım sende yarar çünkü bu ilaçlar genelde kişiye özel oluyor.

• inş.artık bir ilac doğru gelir :D

• Ben o konuda şanssızım 2 sene oldu nerdeyse ama yok arkadaş biri iyi gelmiyor. Bünye de alıştı artık ilaçlara bana mısın demiyor. Eft diye bir hipnozvari bir yöntem varmış onu deneyeceğim doktordan onay alabilirsem.

• ya ne verdiyse doktorun iyi ilaçlardır kullan işte. burdaki sümüklü ergen ondan iyi mi bilecek

• :)

• prozac en iisidri ya. bağımlılık flan da yapmaz. 2 hafta olduysa başlar etkisi yakında. kuş gibi olrsun . mis..

• kuş gbi derken nasıl ? uyuşklk gbimi ?

• ben kullanmadım kullananların kullandığı sıfat genelde "kuş gibi" oluyor. uyuşukluk falan değil. kuş gibiden kasıt "kafa rahat" sanırım. bişeyi takmama durumu

• ben 5 mg citoles kullanıyorum etkisini ben hissetmiyorum ama yakın çevre olumlu etki yaptıgını söylüyo sen farkında olmaya bilirsin

• doktora gitmeden alma o ilaçları.

• biliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir zamanlar pasiflora ...

• Ben cipralex kullanıyorum çok memnunum :)

• banada iyi gelir inş.

• hem herkese sorma nasıl diye herkesın bunyesıne farklı etkı eder ve korkuturlar senı burda .

• Cipralex kullanıyorum.Prozac'ı bi gün içtim uykusuzluk yaptı o yuzden bıraktım.Cipralex'ten de memnunum.

• Bana mısın demiyordu ki , gazoz niyetine :))

• bir zamanlar bende atarax lustral kullanmıştım

• cipralex cok agır bır ılac ya.ben onu kullandıgımda ınsanları öldurme planları falan yapmaya baslamıstım.herkeste ıyı sonuclar vermıyor.

• ohaa ...ben 10mg.başladım bişy yapmadı..şimdi 20 mg.içiyorum .. ii gelir inş.

• prozac bir yıl kullandım o zamanlar ergen olduğum için likit yani şurup olanını vermişlerdi banada sen gibi faydası olmadı birgün bir şişesini su gibi içtim bana mısın demedi prozacın dışında anafranil lustral paxil xanax kullandım ama en iyisi lustraldı

• xanax çok ağır bi ilaç değil mi nasıl o ?

• evet agır yeşil reçeteli satılıyor komalık etmişti benide zaten çok kısa birsüre kullandım

• saçlarıı döker mi bu ilaç proozac bana da verdi alopesi yazıyo yan etkilerinde

• depreks ve prozac . ama artık kullanmıyorum.

• hiç ihtiyacım olmadı hayat bana güzel :)

• fulsac kullandım kedi gibi yaptı beni. İyi hatrlattn nörolojiye gitmem gerek :(

• paxera kullanıyorum iyi geliyo

Yükleniyor...