• Sor
  • Bence

Bunların annesi babası yok mu?

Tv de magazin programını izliyorken olay ikizler esra ve ceyda kardeşlere rastladım. Ya bu kızlar sırf dikkat çekmek içinn çıplak çıkacaklar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Evet gördüm bende o haberi.Anası babası olsa bile bu kızları yaptıklarına pişman olmuşlardır.

Erkekler Ne Diyor 14

• Duvardan sızmış onlar

• ah freud görmedi bu günleri keşke görseydi adamı daha ii anlarlardı :D

• Aklıma bobiler.org sitesindeki bir çalışma geldi link Nejat Uygur'un yerine koy bu kızların anne babasını, Süheyl ile Behzat'ın yerine de koy panpişleri tamam işte.

• Onları leylekler getirmiş.

• benım boyle cocuklarım olsa bırının cebıne eroin diğerininde kokain koyar polise haber verirdim

• onları anası doğurmamış adeta s*çmış tabirine en uygun insan modeli

• bunlar ikisi beraber aynı evde yaşıyorlar. bir web siteleri var. cicişler tv diye. buradan ücretli yayın yapıyorlar. yani para ödüyor ve ev hallerini izliyorsunuz. iç çamaşırlarıyla takılıyorlar falan. rahat oturuşlar, rahat tavırlar vs. telefon konuşmaları. kadın diye nitelendirebileceğimiz bir sınıfta değiller maalesef. haa nereden mi biliyorum? iş arkadaşım facebook sayfalarını yönetiyor ve web sitenin izleme bölümüne ücret vermeden şifrelerini vs kırdı. hem izliyor, hem youtube'a download yapıyor. bedava izleme fırsatı veriyor yani. adamdaki sabıra hayranım. ben bu kızlara katlanamam açıkçası.

• Esra ve ceyda normalde manken ayrı zamanda hosteslik ve boxer de yer alıyor bunlar iki kardeş bu yola çıkarken imza atıyor ve bu yola devam ediyor eğerki kuralı çiğneyip işinden vazgeçerse herşeyinden olacağını biliyor ailesine gelince ailesi bunlara küçükken sahip çıkmıyor ve bunlar kötü yola düşüyor sonradan kardeşler ünlü olmaya karar veriyor ve öyle böyle kendilerini dediğim gibi maken vs oluyor ve bunlar iki kardeş ev tutup ikisi bir kalıyor bu kaşar anlamına gelmiyor bu sadece cahillik ve piskolojikten kaynaklanıyor kaşar dediğimiz başkadır. Bilginize..

• Kasar demedim ben bu arada

• Anlıyorum seni bi çok insan öyle biliyor o yüzden yazdım.

• oho onların evlerini 24 saat izleyebilirsin kamera sis kurmuşlar ama paralı olduğu için üye olamadım :DD

• Ciddi misin?

• ciddiyim sende cicişler tv yaz google'a illa çıkar karşına eğer para verip üye olursan evdekki her halini izlersin ayrıca bende anlamadım nasıl bu kdr rahatlar çırılçıplak şaşırtıcı

• mk çocukları ya :(

• Evlat olsa sevilmez türünde oldukları için anne babası da evlatlıktan reddetmiştir bunları kesin.

• Yazık kimin çocuğuysa.

• Allah selamet versin onlara

• Annesi babası olmasa onlar olmazdı:) anne baba ya onlar gibi mezhebi geniş, ya da kızlar ebeveynlerini iplemior

• Öldü mü falan demek istedim .doğru soyluyosn .d

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...