Kız arkadaşım lezbiyen olabilir mi?

sıfır4
bir kız arkadaşım var 2 aydır birlikteyiz. Ama çıkmıyorduk sevgili gibiydik. Aşkım diyordu falan filan. Şuanda da kızla konusuyorum. Sorumuza gelecek olursam
Kız arkadaşımın aklını karıştıran bir kız var. Bu kız bunu seviyormuş. Bu başta terslemiş falan. Sonra kız sürekli mesaj atmaya başlamış kız arkadaşıma. Kız arkadaşımda içten içe bir bağlılık olmuş ona karşı. Lezbiyen değilim diyor yemin ediyor. Ama o kızdan dolayı bana ilgisizleşti. Twitterda sürekli o kıza ithafen birşeyler yazıyor. Bana seni çok seviyorum diyor. herkesten çok seviyorum diyor. Ama o kıza karşı ayrı bir şeyi var
Hayatımda ilk defa böyle bir şey karşıma geldi. Ne yapmalıyım kafayı yiyecem..
Güncellemeler
+1 yıl
hayatımda hiçbir kıza vermediğim ilgiyi verdim. Kitaplara notlar yazdım, bissürü yazılar yazdıgım kagıtlara, yazdıgım yazılar bin ciltlik roman olur, hediyeler sürprizler tonla. Filmlerde gördüğünüzün on katı şeyler yaptım. Sorun şu, kız arkadaşımdan hoşlanan kız, kız arkadaşımı istemiyor, konuşmak istemiyor
Kız arkadaşım lezbiyen olabilir mi?