Çok çirkinim kendimi beğenmiyorum asla da beğenmeyeceğim ...

Gizli Üye
Çirkinim kendimi beğenmiyorum ama ben yok erkekler bana çıkma teklifi etmiyor ühühhühüh beni beğenmiyorlar diyenlerden değilim sadece kendimi beğenmiyorum neden ben bu dünyaya geldim ki ölsem daha iyi diyorum ağır vakayım önerileriniz? Psikoloğa gittim işte yaramıyor
Güncellemeler
+1 yıl
aslında aşırı çirkin değilimde fotoğraflarda iğrenç çıkıyorum hele bi de yan profil bi görseniz burun estetiği yaptırmak istiyorum pinokyonun yalan söyledikten sonraki burnu gibi burnum var :(
Çok çirkinim kendimi beğenmiyorum asla da beğenmeyeceğim ...