Ölüm acısı unutuluyor mu?

Bir yakınını kaybeden insan ölüm acısına alışabiliyor mu? Özellikle anne ve babasını kaybederse insan gerçekten dayanabiliyor mu?

Aklıma geldikçe, ki sık sık bu aklıma geliyor, insan gerçekten dayanamaz gibi geliyor. Annem ve babam çok genç olmadığı için belki bu kadar aklıma geliyor ama düşündükçe içime birşey oturuyor sanki, nefes alamıyorum. :(((

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• her şey unutulur ilk önce kulağınızdaki sesin tınısı kaybolur sonrada yavaş yavaş siması, yüzünü hayal meyal hatırlarsınız uzun bi aradan sonra fotoğrafına bakarsınız şaşarsınız gerçekte öyle göründüğüne çünkü sizin aklınızdaki imgeyle fotosu çok farklıdır şaşarsınız her şey geçer sonra aklınızda bi isim bi de yüzleri olmayan hatıralar kalır... herkes kendi yaşam savaşına döner, hayat bu herkese koyar, ne demiş Kurt Cobain kimse bakire ölmez hayat hepimizi öper...(Nobody dies a virgin life fucks us all)

0|0
    • Şikayet

anlatım güzeldi bi yerde mi çaldın :D :D:D ?

• Şikayet

orası öyle bunalım dönemleri zordur öyle bi dönemdeysen kolay gelsin ama atlatırsın...

• Şikayet

saol bu ara biraz daha iyiyim bi ara insanalrın yanında duramıyodum çok fenaydım