Aniden gelen garip sesler :)

Diyelim ki mezarlıktasınız etrafınızda kimse yok ve garip sesler gelmeye başladı tepkiniz ne olur ? topuklar mısınız , dua etmeye mi başlarsınız ee buyrun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sesin tınısı çok önemli.ne sesi geliyor.kime göre neye göre garip.bir baykuş sesiyse ister istemez irkilirim.çalı sesi gelse tırsarım.osurma sesi gelirse gülmeye başlarım. :)sevişme sesi gelirse sesi takip ederim :Dişin latifesi bir yana garip derken kastın ne ?

• en mantıklısı çalı sesi , ayak sesi :)
      yorum güzeldi :)

• hmmm ozaman hepimizin yaptığı gibi yüksek sesle şarkı söylemeye başlarım :D

Erkekler Ne Diyor 14

• gündüz niyetine

• bir ayetel kürsi :)

• insan korkuyla o duayıda unutur :)

• söz konusu bensem unutmam ama o an nasıl olur bilemem :)

• Fxinturevi gibi geldiği yöne bakar olasılıkları değerlendirir besmele çeker yoluma devam ederim. Doğa dışı bir şeye inanıyorsan topuklamanın ne mantığı var :D

• takmam işime bakarım. Çocukluğumda bu tür şeylerden korka korka alıştım artık korkmuyorum hiç birşeyden

• koşarken hatim e devam...

• sene :2001 yer:malatya sancaktar mezarlığı(namı diğer cingen mezarlığı) saat gece 12 suları.eve gitmek için abimle kestirme olur diye mezarlıktan geçelim dedik fekat dediğin gibi değişik çalı sesleri gelio.başta tırsmadık sonra hız hızlı giderken ne görelim mahallenin ünlü delisi çocukların korkulu rüyası 3 tane cinayeti olan deli memet... onu gördükten ve o bizi kovaladıktan sonra eve nasıl geldik hatırlamıorum.heralde usain bolt un rekorunu geçmişizdir o zaman :D

• nerde ve ne zmn gülcez

• Öncekileri Göster
    • Yok artık :) O adamı içeri niye atmıyorlar ?

• zaten en son şehir merkezinde çırılçıplak 2 kişiyi döner bıçağıyla kesti.ondan sonra da görmedik onu.

• sesin geldiği mezara bakarım vatandaşı canlıda gömüş olabilirler yada sonradan canlanmışta olabilir kaçacak bir durum görmüyorum eski mezarsa korkar tabi insan ama bir hayvan mezarada girmiş olabilir direk ruhani güçler ses veriyor fikrine kapılamay gerek yok

• Nasıl yani sonradan canlanmış olabilir diyor ve bunda kaçacak bir şey yok mu diyorsun ? Yok artık :)

• şimdi tıben öldüğüne kanat getirilen kişiler gömüldükten sonra dirilebiliyor kalp yeniden atmaya başlaya biliyor ölen şahıs bilinci yerine geliyor bunlar daha önceden yaşanmış olaylar o sırada kokrup kaçacağına adamı kurtarmak daha mantıklı oksijen az miktarda olacağından dolayı en kısa sürede çıkarmak lazım adamı mezardan

• topuklarım. ne olur ne olmaz. esrarkeşler, sarhoşlar olabilir.

• mezarlık sarhoşların yeri olmuş zaten garip

• Midemden geliyodur agır yürüyüş hızımla devam ederim

• acun firarda kacanin Anasi aglamaz.itiraf edeyim hemen tüyerim

• yardır...

• bende cevap veririm

• şimdi duruma bağlı sabahmı akşammı mezarlıktayım :) sabahsa topuklamam akşamsa topuklarım...

• Sesin geldiği yöne bakarım. Psikolojiktir der devam ederim yaptığım işe.

• o zaman şöye açıklayim ziyarete geldin ve duydun. ayrıca nasıl soğukkanlı olabiliyorsun yahu :)

• Öncekileri Göster
    • Vay be :) Yok ben her daim karanlıktan korkarım ve mezarlığa öğlende olsa tek gidemem ürperiyorum. Bizim insanımız ölüden korkma diriden kork derler de yemiyor bende :)

• ölüden de kork diriden de kork :) karanlıkta mezarlığa gitmek mi :S korkunç...

Kızlar Ne Diyor 9

• Koşarım.

• tabana kuvvet :)

• Ayneenn :D Duayi falan geçtim artık :D

• sağa sola bakınırım,tırsarım biraz sesler gelmeye devam ederse topuklarım :))

• çığlık atmaya başlarım ben sanırım , acayip tırsarım :)

• Bence asıl soru "Benim mezarlıkta ne işim var?"

• Niye ki fxintürevi hic mi ölen yakının yok ):

• mezarlıklardan korkmuyorum ki :/

• Kaçarım.

• Koşarken hatim indiririm

• sırf o anı yaşamak için gece mezarlıkta dolaşmıstık ama tinercıler vardı onlar yuzunden gerı cıktık o an naparım bılmıyorum ama güzel bi macera olurdu :)

• nasıl bir cesaret bu :) ben öğlen bile yanımda biri olmadan giremiyorum

• bigün hepımız orda olucaz cesaret iyiydi ama işte dedıgım gibi girmemızle cıkmamız bir oldu bısey yasayamadık :) ayrıca ölüden korkma diriden kork demış büyüklerimiz asdkushajsopfjd (ne alakaysa)

• içimden böle bişey kopar o anı cok sevıyorum ondan gece butun ısıkları kapatıp o atraksıyonu yasıyorum arada :D

• olduğum yerde kalırım hareket edemem korkudan .d.d

• ayakkabıyı elıme alır hooooyt yaparım

• ee zaten kim varsa korkar o ayakkabıdan :) yahu sen nerelerdesin ?

• Öncekileri Göster
    • kim döndü başka ya :D

• ben:PPP

Yükleniyor...