Burç soruları ne güzel. Başak burcuyum. Yükselenim de başak. Sizce ben ondan mı böyleyim?

burçtan anlayan hanımkızlarımızı soruya davet ediyorum. Şimdi benim burç başak eh yükselen de başak. Sizce neden böyle oldumki ben. Başak başak çakışmasında neler oluyorBi de kültüre sorayım. Daha anlamlı olsun.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ben başkalarıyla çakıştım, sayılır mı?

• Kiminle cakistigina bagli. Saglam caktiysa bana da gonder. Hep kendine hep kendine. Bencil olma. Cik cik.

• Öncekileri Göster
    • kültür kategorisinde ettiğimiz laflara bak ya kendimi kınıyorum, hemen bu kategoriden çıkıp cinselliğe gidip sövmeye başlıyorum. muck :-*

• Ben de geliom

Erkekler Ne Diyor 11

• Çift uçlu şeysinden çok oluyomuş başakta

• Neysinden?

• Öncekileri Göster
    • Hele bi gitsinlerde

• :-(

• Senin hasat zamanın gelmiş güzelim.

• Seni iki ucu acuk doyuramayan hayata lanet olsun bebegim

• çok derin mevzu bu soruya öyle herkes cevap veremez ama senin benim gibi insanların olayı sadece başak başak ya da terazi terazi çakışmasından kaynaklanmıyordur bu durum ,işte venüsün ters açısı o sırada merkürün devreye giripte garip bir tutum izlemesi bunu gören marsın kahkahalara boğulması ve aydede nin bütün bu olayları ibretle izlemesi ve senin tam bu esnada dünyaya gözlerini açtığınla ilintilidir kesin...

• Hahahahaha cok iyiydi :-)

• aaa sonrasında pulüto giriyor devreye ki asıl pandomima o zaman kopuyor kuzim,sen pulüto oradan arkadan bir de boyuna posuna bakmadan bunlara leyynn noluyo len orda meydanı boş buldunuz çomaksız köyde itlik mi tasliyonuz leyn diye bağırmazmı tanrım gök kubbe başımıza çökecek tam o sırada ıngaaaa demişiz biz sonradan satürn gelmiş durumu düzeltmiş ama bize yaramamış maalesef üzgünüm :))))

• Bence cok yogun calısıyorsun biraz tatile gitmelisin

• sanirm bir kaza sonucu meydana gelmissin uzgunum

• Tam yilbasinda dollenmisim diyim de. Onun etkisi var midir.

• Öncekileri Göster
    • Bir diger gonderme de bc,ac gibi.Tohumlari o donem atilmis bir kehanetin simgesi olabilirsin.Beforekahlo,afterkahlo gibin.Sen de aci cekmek durumunda kalabilirsin ya da aci cektirmek
      Dunya'yi aci degistirmedi mi?Sen de degistirebilirsin

• Cok dovduler dun beni :-(

• uzun bir astropsikolojik tahlil yapabilir miyim :D

• Buyrunusss

• çakışmalaş ve çarpışmalar ... link

• Kova saka olalı burçlarla ilgilenmeyi bıraktım. Hoş önceden de pek takılmazdım da kova cooldu. Saka ne lan.

• bende terazi terazi yim bu ne olcak bende anlamıyorum sen biliyorsan sen söyle valla :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasılmışsın ki @kahh azucuk bahsene kendinden..Ben aslan burcuyum.Yükselenim tahta..

• Oyle boyle soyle soyle biriyim

• Ben de çakışığım. Seçilmiş kişiyim lan ben.

• Kimlen cakistin anlamadim :-)

• :)

Yükleniyor...