Erkek bir şeyler yaşadığı kızı neden aramaz?

Erkeklerin bizler gibi aramak isteyip aramadığı oluyor mu?Bir şeyler yaşadığı kızı 1 hafta aramıyorsa kız ne yapmalı sizce?

Güncellemeler:
peki bu durumda kız ararsa gözündeki değeri düşer mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• arayıp isteyipde aramadıgı oluyor..ikincisi birşeyler yaşadılarmı hani elde ettigi için soguyorlar iş bitgii için aramıyoarlar aslında buda aşk veya sevgı ile alakası yok..seven adam böle bir olayda daha mutlu olur..kişiligi oturmamıs kişilerde bu olay çok görülür...

• kişiliği oturmamış kişiler elde ettim diye bu şekilde davranır diyorsun öyle mi?peki bu insana nasıl ders verilir?

• aldatıcaksın seni kullanıyorsa göz göre göre aldatıcaksın ki tabiri caisse cıvık gidicek :D bir süre..dumura uğratıcaksın :D

Erkekler Ne Diyor 16

• hoyrat olanlar kesinlikle aramazlar,kendini bulunmaz hint kumaşı sanırlar ve işi bitmişse,yavaştan uzamayı tercih ederler,sen arasan ne olacak,her zaman bir bahane üretilir,

• 1 hafta değil 24 saat içinde aramıyorsa senle işi bitmiş demektir. finito.

• Bir şeyler yaşayıp aramıyorsa muhtemelen geçici birisi olarak görmüştür, yoksa neden aramasın ki? Böyle bir durumda kızın araması bir şeyi değiştirmez, yine de şansını deneyebilirsin.

• OLUYOR EVET 1HAFTADAN SONRA ARIYORSA SORUN YOK AMA ARAMIYORSA KIZ YAŞADIĞIYLA KALIR

• bişeyler yapmamalı birdaha

• havalara zıplamalı

• 1 hafta aranmıyorsan hiç birşey yapmana gerek yok hiç yaşanmamış sanki gibi yaşamaya devam et... sokakta görsen gayet doğal davran hiçbişey yaşanmamış gibi...

• peki...yoksa değerim düşer ararsam yani bu değil mi sebep

• Öncekileri Göster
    • sadece arkadaşlık olduğundan mı her seferinde yakınlaşıyor benle?

• ne desem nasılsa inanmak istediğine inanacaksın ... o yüzden yorum yok artık uzunca bişi yazmıştım ama neyse...

• şahsen ben ararım. dğer verdiysem tabi.bekle hiç arama. o arasın ilk. aklına gelir veya özler arar yada mesaj atar sana rahat ol.

• haklısın.ben ararsam bir anlamı olmayacak.onun gözündeki yerimi anlamak için aramıycam inadına!

• yani bnde onu kastediyorum. ararsan aradı vay be ben neymişim diyecek. arama bnce aramazsada sevmişti bni desin ona koysun senin sessizliğin.

• unut onu kuzen

• ne alaka ya ararız niye aramayalım?

• alacagi aldiysa gozu gormez o zaten degeri dusmustur arasada farketmez

• Hevesi geçmiş işte

• bir daha yaşamamak için :((

• oluyor ama arada gurur varsada aramaz kolay kolay

• aramama sebebi yalnızca gurur olur diyorsun.

• sadece bi ihtimal,neler yaşayıp ayrıldığınızda önemli burda

• Tabiki de, gurur mudur ne boktur bilmiyorum ama aramanı engelliyor bazen.

• Düşmez tabiki neden düşsün. Ne olursa olsun birşeyler yaşanmış arada.

• fakat farlı yorumlayan erkekler var.arama diyenler var yani.

• Kişiden kişiye değişir bu olaylar, ben kendimi göze alarak yazdım bu yorumu. Böyle bir durumda beni arıyorsa gözümde değeri asla düşmez çünkü benim için gerçekten değerli birisi ki zamanında birşeyler yaşamışız. Ne olursa olsun hep bir değeri olacaktır gözümde o kişinin.

• Seni sevmiyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Kız da aramasın.

• Soğumuş olabilir bişeyler yaşadıktan sonra.

• Ne yasadigina bagli. Erkek bence gurur yapar aramaz ama bi zamana kadar. Sonra yine aricak. Hem biseyler yasandiysa demekki arzu ediyorki biseyer yasiyor kizla. Bence bunu özler erkek bide bazilari baglaniyor olaylardan sonra

• ben de bunu anlamıyorum.özlüyor evet arıyor ama adı yok ben yoruldum böyle.madem ilişki istemiyor neden istiyor ya da neden ilişkiye dönüşmüyor

• Cikmiyormusunuz

• isim koymayalım diyor.çıkmıyoruz yani.ama canı isteyince arıyor ben arayınca bahanesi çok.

• hevesini almıştır gitmek istemiştir.onun gözünde zaten düşmüştür kız yani şimdi ararsa hepten istemez.Biraz ağır davranılmalı

• basit bı kız olarak goruyor cunku onu artık gözünde neden arasın ki

• Aramak isteyip aramayan erkek eziktir. İsin olmasin zaten sekerim. Aramiyorsa da sen ara. Baktin ters bir daha aramazsin.

• katılıyorum canım.yanımda çok iyi.ayrılınca aramıyor.canı isteyince arıyor istemeyince sallamıyor.

• Öncekileri Göster
    • sen çok açıklayıcı olmuşsun da ben anlamıyorum.herkes biliyo güçlü ol demeyi.güçlü olması gerektiğini de.herşey bukadar sorgusuzsa ne gerek var bu siteye.sen sorgulamıyosun sanırım iç bir şeyi.

• Bir insanin davranisinin nedenini anlamiyorsam. Dirk soruyorum cevabindan korkmadan.

• tabiiki aramamalı.bişeyler yaşadıysada senle elde edene kadar peşindedir.ve bunda da sevgi aşk arayamazsın.seni aramaz çünkü senle işi bitti

• bir kere görüşmedik canım baya görüştük ama hep isim koymadık

• Öncekileri Göster
    • pardon sen ne diye benimle bunları yaşadın diyecek

• evet kendine güvenmediği için garantiye almış ortada işte

Yükleniyor...