Yeni nesil neden çok bozuk?

Gizli Üye
Adostlar haksızmıyım? Yeni yetme nesil çok serbest buna kndi neslimizde dahil. insanlar sokakta öpüşüyor kızlar açık giyinmekte sınır tanımıyor hal ve tavırları o kadar rahat ki. annesi babası yok mu bu neslin diyemeden edemiyor insan. Sevişmek çok kolay birşey olmuş. bakireliğin önemi kalmamış artık bu nesilde. din iman zaten hiç yok. arkadaşlar biz millet olarak kaybettik kendimizi türklük kayboldu artık siz ne düşünüyorsunuz?
Not:genel olarak konuştum herkes üstüne alınmasın
Güncellemeler
+1 yıl
Bana geri kafalı diyen densizler siz şehir dışı çıkamazken ben sırt çantamla güneyden başlayıp kuzeye doğru çıkıyorum:) ayrıca yurt dışıda eğitim gören birisiyim fakat biz neden batıya benzemeye çalışıyoruz neden bu taklitçilik?
Yeni nesil neden çok bozuk?