İntikam planları...Nasıl bir intikam almalıyım?

Bir erkek size o kadar iyi rol yapıyor ki size gerçekten değer verdiğini, sizden hoşlandığını sanıyorsunuz, hatta sevgilisi gibi davranıyor size. Ama bir gün içinize kurt düşüyor, başka bir kızmış gibi konuşuyorsunuz onunla ve o kıza sulanmaya başlıyor. :S O anda anlıyorsunuz ki bu insan ona sulanan herkese sulanıyor, herkese size davrandığı gibi davranıyor :S Hiç uğraşma,g örüşmeyi kes demeyin lütfen. Zaten görüşmeyi kesicem ama önce o kandırılma hissini ona tattırmam lazım!

Bişey yapıp o konuştuğu kızın ben olduğumu söylemek istiyorum yani benim de onu kandırdığımı öğrensin istiyorum onunla yüzüne baka baka dalga geçeyim istiyorum :D Bu durumda ne yapmalıyım?

O kızla randevu ayarlayıp onunla buluşmak için beklerken karşısına ben mi çıksam? Ya da kendim bir buluşma ayarlayıp başta normal konuşup sonradan o kızla konuştuğu cümleleri kurup o kızın aslında ben olduğumu mu söylesem? Ya da daha canice fikirleri olan var mı? :D

Güncellemeler:
benimle buluşmak istediğinde sevgilim diye bi arkadaşımla mı gitsem buluşmaya acaba?çünkü şuanda o da benim değer verdiğimi sanıyo ki ben gerçekten değer veriyodum o da ona değer vermediğimi görünce bozulur mu yoksa takmaz mı? :S
planımı uyguladm o kız adına buluşma ayarladm karşısına ben çıktm.şok oldu.çok komik bi yüz ifadesi vardı ama beni çok şaşırttı.beni tersliceğni,dinlemiceğni,gidiceğni düşünmüştm tam tersine oturup benle saatlerce konuştu beni hiç kırmadı.hiç umrunda olmicak sanıyodm gayet umrundaydı dürüstçe kendini anlattı onu tanımamı sağladı.böyle davranınca ondan nefret edemedim:( beni takmayıp gitseydi bi daha görüşmek istemicektm ama şimdi istiyorm :( eğer görüşmk istersem arayabilceğmi söledi napmalıym?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

  • İlla bir şeyler yapmak istiyorum diyorsan bence buluşmak için randevu ver .Buluşma yerine gittiği zaman bu durumun karşısında seni görünce yeterince zaten kendisini kötü hissedecek.Ama telde konuşurken bunu ona benim konuşan diye söylersen o da seninle dalga geçip ben en başından beri biliyordum zaten diyecek ve üste çıkmaya çalışacak o yuzden en mantıklısı buluşmak için randevu ayarlaman.Bu durum karşısında kendisini savunamaz.

    0|0