İntikam planları...Nasıl bir intikam almalıyım?

Bir erkek size o kadar iyi rol yapıyor ki size gerçekten değer verdiğini, sizden hoşlandığını sanıyorsunuz, hatta sevgilisi gibi davranıyor size. Ama bir gün içinize kurt düşüyor, başka bir kızmış gibi konuşuyorsunuz onunla ve o kıza sulanmaya başlıyor. :S O anda anlıyorsunuz ki bu insan ona sulanan herkese sulanıyor, herkese size davrandığı gibi davranıyor :S Hiç uğraşma,g örüşmeyi kes demeyin lütfen. Zaten görüşmeyi kesicem ama önce o kandırılma hissini ona tattırmam lazım!Bişey yapıp o konuştuğu kızın ben olduğumu söylemek istiyorum yani benim de onu kandırdığımı öğrensin istiyorum onunla yüzüne baka baka dalga geçeyim istiyorum :D Bu durumda ne yapmalıyım? O kızla randevu ayarlayıp onunla buluşmak için beklerken karşısına ben mi çıksam? Ya da kendim bir buluşma ayarlayıp başta normal konuşup sonradan o kızla konuştuğu cümleleri kurup o kızın aslında ben olduğumu mu söylesem? Ya da daha canice fikirleri olan var mı? :D

Güncellemeler:
benimle buluşmak istediğinde sevgilim diye bi arkadaşımla mı gitsem buluşmaya acaba?çünkü şuanda o da benim değer verdiğimi sanıyo ki ben gerçekten değer veriyodum o da ona değer vermediğimi görünce bozulur mu yoksa takmaz mı? :S
planımı uyguladm o kız adına buluşma ayarladm karşısına ben çıktm.şok oldu.çok komik bi yüz ifadesi vardı ama beni çok şaşırttı.beni tersliceğni,dinlemiceğni,gidiceğni düşünmüştm tam tersine oturup benle saatlerce konuştu beni hiç kırmadı.hiç umrunda olmicak sanıyodm gayet umrundaydı dürüstçe kendini anlattı onu tanımamı sağladı.böyle davranınca ondan nefret edemedim:( beni takmayıp gitseydi bi daha görüşmek istemicektm ama şimdi istiyorm :( eğer görüşmk istersem arayabilceğmi söledi napmalıym?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İlla bir şeyler yapmak istiyorum diyorsan bence buluşmak için randevu ver .Buluşma yerine gittiği zaman bu durumun karşısında seni görünce yeterince zaten kendisini kötü hissedecek.Ama telde konuşurken bunu ona benim konuşan diye söylersen o da seninle dalga geçip ben en başından beri biliyordum zaten diyecek ve üste çıkmaya çalışacak o yuzden en mantıklısı buluşmak için randevu ayarlaman.Bu durum karşısında kendisini savunamaz.

Erkekler Ne Diyor 6

• çAKAL MIŞ HAHAHAHA !

• Buluşma ayarla. Ama buluşmayada bir travesti gönder. :))) Biraz musallat olsun adama!Sende uzaktan kameraya al. Sonra Facebooka yükle!Sittim Sene o etiketi atamaz üzerinden.

• Sevgilin diye bir arkdaşını götürmede, aranızda geçen yaşanmışlıklarla ilgili çok sağlam bir hikaye yaz ve bunu harfiyen uygula.. Mesela, "şu gün sana bu mesajı atmıştım ama yalnızca senden bu tepkiyi görmek içindi" de onunla konuşurken "insanlar hep böyledir" falan gibi genellemelerle konuş, sanki sen insandan farklı birşeymişsin gibi veya Önce ona çok muhtaçmışsın, onsuz yapamazmışsın gibi bi tavır takınıp daha sonra "üstünde toplumsal bir deney gerçeklştirdim, arada sırada yaparım ben böyle şeyleri.. sende takma fazla, en azından şu dünyada faydalı birşeyin oldu!" diyip hiç umrunda bile olmadan yanından uzaklaşmak gibi.. Belki fikir biraz tuhaf gelebilir ama hikayen ne kadar sağlamsa ve o hikayedeki rolune ne kadar hakimsen, o intikamdan o kadar büyük haz alırsın..

• Bence intikam alma istersen. Cok da umrunda oldugunu sanmiyorum anlattiklarina gore. Intikam alacagim diyorsan ille de internette soyundur webcam e kaydet daha sonra goruntuleri tum arkadaslarinin gorebilecegi bir ortama koy...

• malesef kinci bi insanım :S alıcam ama istediğim şey kandırılmış hissini onda uyandırmak o şekilde bi intikam almak yani

• Öncekileri Göster
    • bu konuda bi türlü olgunlaşamıyorum :S

• Zaman en iyi ilactir derler :) umarim zaman suclulari cezalandirmayi ihmal etmez. Ve gecen sure zarfinda seni olgunlastirir. Bir gun arkana baktiginda beni hatirlarsan ne demek istediklerimi anlayaksin...

• onunla buluşmaya git.onun yanında telefonunu çıkar.onu başkası zannettiği numaradan ara açmıyacaktır.ona aç aç de.o telefonunu kulağına dayayınca sende diğer kulağına eğil.deki ...? noktaları doldurmakta senin işin.

• ama diğer kız olarak telden konuşmadım ki facebooktan konuştum :S

• yazmamışsın bilmiyordum ozaman önce telden ara

• Dikkat !... Ava giderken avlanmak da var ! Herşeyi göze aldın mı? İntikam soğuk yenen bir yemektir.

• herşey derken?

• ... İntikam zırhını hiç çıkarma üstünden derim!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir kac ortak tanıdıklarınızı kandır onlarıda götür eline kamera al >:Day cok haince mi oldu ne :PUğrasma canım gerçekten değerli vaktine yazık, hem kendini ağırdan almıs olursun sende onun gibi olma derim..

• süper tam anlattıgım gibi bazılarına böyle dank etmesi gerekiyor malesef silkelenmeleri için artık gerisi sana kalmış içinden ne geçiyorsa onu yap.:)

• Ben yaptım böyle birsey cokta iyi rezil oldu senin yapıcagın güzel bir kız bulman buluşmalarını saglamak ortam kalabalk olsun tabii sonrası sana ait:)

• ne yaptığını msj atıp anlatabilir misin :) çok merak ettim bende uygularım :)

• arkadaşımın başına buna benzer bir durum gelmişti sinirlenmiştik baya intikam almak onunda aklına gelmişti baya düşünmüştük ama hiçbirşey bulamamıştık zor oluyor böyle şeylerde intikam almak ve canice fikirler bulmak.

• demekki erkekte sorun var .. üzülmene hiç değmez.. banada denk geliyo öyleleri... karakteri bozuk erkekler var malesef..

• Çokta umrunda olmayacaktır ,bence böyle şeylerle hiç kafanı meşgul etme derım .Bir gerceğı öğrenmişsin ,kurtul ondan sadece

Yükleniyor...