Sürekli birileriyle konuşmak istiyorum. Durumum çok kötü sanırım

hasannnnn
arkadaşlar sürekli birileriyle konuşmak istiyorum yani mesela kız arkadaşlarımla mesajlaşmak falan istiyorm asla kötü niyetli biri değilim ama işte sürekli mesajlaşmak istediğim için kızlar yanlış anlıyorlar kendilerine yazdıklarımı düşünüyorlar fakat öyle değil yani sadece can sıkıntısından muhabbet etmek istiyorm sadece ... herneyse ben ne yapacağm böyle beni anlayan kimse çıkmadı karşıma :(
Sürekli birileriyle konuşmak istiyorum. Durumum çok kötü sanırım