• Sor
  • Bence

Beğenilecek kız tipi nedir :)

meselaa, 1.60-65 boylarında,47-50 kilo aralığındabuğday tenli ama yaz aylarında esmer (:D) uzun siyah düz saçlı,incecik belli,etine dolgun bacaklı ve dudaklı kızlar nasıldır genel olarak erkeklere göre :)

Güncellemeler:
arkadaşın uyarısıyla güncelliyorum, yüz olarak da hafif çekik gözlü veya hafif büyük gözlü
koyu renk gözlü,dolgun dudaklı, karakter olarak da tatlı ve hep güler yüzlü,çok saf kalpli birii diyim işte :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• La Adam vurulur bu kız için ANCAK yüzüne güüyosa sıcak kanlıysa :) Daha iyisi varmıki la :D ? Şamda olabilir belkide ama tam emin değilim ...

• uu süper :DD

• Öncekileri Göster
    • La ben ne dedimki takılamazmıyızda yahu :D can sıkıntısı işte zaman geçmiyor

• anlıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 10

• resminizi koysanız daha kestirme olmazmıydı?birde şunu sormama izin verin lütfen incecik bel ile etine dolgun bacakların arasında kalan tarafsız bölgenin durumu nedir bizi bilgilendirirmisiniz lütfen.yani değirmen taşı gibiyse olmaz şimdiden söyliim sonra vay efendim ben duymadım vay efendim ben bilmiyordum olmasın .

• ben kendimi tarif ediyorum demedim ki.
      yani beli vücuduna göre daha ince 60-62 cm falan,ama kalça 80 falan olaiblir dmek istedğm

• Öncekileri Göster
    • ne kusuru,thanks

• you're wellcome ii geceler

• link galiba bu ablamızı dediniz.

• emin ol benim yüzüm bu boktan daha iyi

• Öncekileri Göster
    • yüzü daha güzel diğerinden :D

• evet. :) çok hoşuma gitti :D

• link bu kadın işte.

• Çakma bunun kafa.

• o bir susan coffey.

• Fiziği iyidir güzeldir de sadece fizik ne ifade eder ?Bence en son söylediğin : ''saf kalpliyim''bütün fiziksel özelliklerinden önce gelir.

• 1.75 boy 60 kilo bugday ten kumral sac kahverengi goz miss bon sekeri gibi olmali gulumsediginde kalp atislarimi duymaliyim ve tum yollarim ona cikmali.

• 75 uzun ya :D

• Öncekileri Göster
    • sussss ya :D

• konusmuyorumki yaziyorum :-D

• Söyleyecek söz bırakmamışsın =)

• oo yee tamamdır :D

• favorimdir. esmer ve kısa boy. gözleri kahveyse bide olay budur.. zayıf kızlara biterim

• Akciğeri varsa problem yok..

• -.-

• Öncekileri Göster
    • :)) Keşke biraz ısrar etseydin. Havaya girerdim :)

• ahahah :D

• bakınız nazlı tolga

Kızlar Ne Diyor 5

• bomba :D

• 164 boyunda 47 kilo beyaz tenli aslen kumral ama sonradan boyalı kıpkırmızı saçlı gözleri ela olan ince belli küçük elli küçük ayaklı yuvarlak popolu dolgun gögüslü kız :D ( Kendimi tarif etmedim :P :P :D )

• He güncellemenden sonra yazayım bir de çekik küçük gözlü kadına ben güzel demem iri iri gözleri olucak kirpikleri uzun olucak olmasa da rimelle uzatılabilir problem değil dudakları dolgun olsun ama öyle et yığını gibi de gözükmesn :D

• evvet çok iyii :D

• :D :D

• bi kere sevişmekten bişe çıkmaz.

• uzun siyah saç hiç hoş değil

• sarışın mısın tatlım :D

• Öncekileri Göster
    • bence yakışana yakışır :)

• sanmıyorum :))

• senin dediğin kız yazın afet kışın görünmeyen kız tipi

Yükleniyor...