Üvey babam beni taciz ediyor

üvey babam beni galiba taciz ediyor ben 11 yaşındayken annemle evlendiler ilk başlarda bir sıkıntı yoktu sonra ben üniversiteyi kazandığım için onlardan 4 yıl ayrı kaldım bu yıl okulum bitti ve eve döndüm bana geçen gün görmeyeli çok güzelleşmişsin tam bir kadın olmuşsun dedi daha sonrada annemin evde olmadığı bir gün üvey babam nöbetten gelmişti ve ikimiz yalnız kaldık ben salonda tv izliyordum geldi dizime yattı bende ne yapıyorsun diye bağırdım bana sırıtarak kızımın dizine yatamaz mıyım? dedi akşam annem eve gelincede benim yanımda anneme biz üvey babayız nede olsa bu evde istenmiyoruz gibisinden bir şeyler söyledi annemde kimsenin öyle bir lüksü yok isteyen ister istemeyen çeker gider dedi çok çaresizim bir iş bulana kadar onlarla yaşamak zorundayım bana yardım edin lütfen her aklıma geldik sıra ağlıyorum

1|1
29|36

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu abartmışsın. nerede tacizlik? sadece dizine yatmış adam. yani 1-2 lafta taciz diyorsun. tamams evmiyor olabilirsin. Ama bunu yapma. taciz olarak görmesene bunu.

1 cümle ve sadece dizeyatmakla taciz diye birşey kullanıyorsun cok garip.

Ne mezunusun? iş bulmak icin sitelere basvuru yaptın mı_

0|0
    • Şikayet

anladığım kadarı ile adam kızın nabzını ölçüyor. eninde sonunda gözü döner . . durumu basite alma . çok zor durum. annesine anlatsa daha karışacak durum. belkide inanmayacak

• Şikayet

Şimdi sadece 1-2 cümleye odaklanmamak lazım. bunu tatlı dille söylemiş de olabilir. farklı dille de. bunu bilemeyiz hayal. ama ben bu konuyu kapamıstım ya :(

• Şikayet

Ben şimdi geldim, peki öyleyse :)