Bir kız bir erkeğe salak ya da manyak diyorsa nedir bunun niyeti?

bir kız bir erkeğe salak yada manyak laflar kullanıyorsa arkasından veya duyacağı şekilde amacı ne veya nedir duyguları ki bu seilde konuşuyor :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duygularını bilmem ama seviyesiz biri oldugunu düsünebilirim artı saygısız

• +1

• Öncekileri Göster
    • işim olmaz senle de..ciddi ol bidaha yanından gecemez.)

• :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağır ergen

• hmm bunu sonucu ne agır yada çocuk kız seviyormu yoksa huylanıyomu :) şu durumda konuşmuyoruz onunla ama bir ara onu sevdiği demiştim ona :))

• belki şakasına tAkılıyordur

• muhabbetımız var kızla ama aramız soguk tartıstık baya oldu ve şu aralar arkadam duyacgım şekılde bıle boyle ya bıraktım beni milllete nlatıyor birde

• kızgındır ve öenmsiyordur

• daha önce sevdıgımı dedım ona ama olmamıstı kabul etmemişti kız ama konusuyorduk tartıstık kızla şlimdi ne kadar sinirliyse yol ortasında arkamdan bakıyormuş salak diye bir ses duydum dondum bana bakıyor bende aldırmadım ne yapım ne yapacagı bellı olmaz :)

• gerizekalı diyorsa aşık.

• onu duymadım ama manyakla salak dediğidi bilyorum arkamdan ama salak kelimesini iyi çıkartı arkamdan bakarken :)

• Leyla modundadır hatun kişi.

• bundan emın olmak ıcın ne yapabılırım yani baska neler yapar bunun yanında

• Dıkkat cekecek davranıslar sergılıyorsa

• bunu yapıyor bazen ama küs oldugumuzdan yüzüme trıp atıyor kız arkamdan gecerken de bagırır gıbı dıyor işte az kaldı bende şaçını yolacagım ama işte kız sonuçta olmaz :)

• Kesin aşık :DD

• eminmisin nefretten felan olmasın

• Kesin aşık kısmı şakaydı :( Ama şey hani olurya sevenler birbiriyle uğraşır heep :)

• ugrasırda küsüs şuan onunla birde sedvdigi biliyor kız söyledım ona ama araya baska nedenler girdi ve ben küstüm konusmuyorum kızla onceden yuzume bakmazken kustugumuzde sımdı bunları yapıyor yapması ıcın ıse hıc bır neden yok ben yolları ayırdım ya gelırsın yada gıdersın gıbısınden şimdi ise bunu bakıyor ediyor ve bu tip şeyler yapıyor nefretmı sevgımı anlamadım

Erkekler Ne Diyor 3

• Dikkatli davran yalnıs harekette sopayı yersin söleyim. Hayatını kaydırır. agır ol

• işte ondan emınım yapacak bırısı çunku :)

• Aman diyim aman. beyazı siyah anlar son sözlerim bunlar

• tam üstüne bastın ama sorun şuki kızla küs durumundayız ve ben aynı ortamda durmuyorum bakmıyorumda kendısı heybetlendı bu aralar özelliklede

• Salak olduğun kanısına varmıştır ve bence de, bunda haklıdır.

• çok güzel moral verdın sende deneyımlısınbu konuda sanıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • aman sende asık olma bana olanlar malum zaten :)

• Tabi tabi.

• öyle bir kızı hemen sil defterinden de aklından da

• :) şuan o aşamadayım zaten uzaklastım baya bir ama kızın tavırları yaptıkalrıda beni tahrik ediyor acaab delittimi diyorum :)

• karasızsın..kararsızlık çok kötü..baktın işin içinden çıkamıyorsun son çare yazı tura:)

• evet kararsızlık var ama bazen bitirmek gerekıyormuş onuda anladım buda kısmet işte ne olacak zaman gösterecek artık :)

Yükleniyor...