Bedenim olmasa da ruhum ve beynim tam bir sürtük. yardım edinn?

Gizli Üye
Arkadaşlar kendimi hiç iyi hissetmiyorum size aşağıda da nedenlerini yazacağım.
-Okulun en zekisi en çalışkanı. en iyi sporcusu olmak istiyorum
-Uzun olmak istiyorum kimse bana üstten bakamasın istiyorum
-Dünyanın en yakışıklı insanı olmak istiyorum ( aslında çok çirkinim tabii ki de-aynaya bakmaktan da çekiniyorum)
-Herkes bana hayran kalsın istiyorum. sokakta yanımdan geçenler hayranlıkla baksınlar arkamdan konuşsunlar istiyorum
-Herkesin bana aşık olmasını peşimden koşmasını triplerimi dinlemesini istiyorum
-Durduk yere aklıma başbakan olduğum geliyor. başbakan milletvekili olup ülkeyi çok başarılı yaptığım olaylar gözümün önüne geliyor. başbakan olursam bunu da yapayım falan diye aklıma geliyor (oysa böyle bir şey olmayacak :(
-Çok ünlü bir yazar olduğum aklıma geliyor. çok para kazanıp insanlara kurumlara yardım ettiğim falan aklıma geliyor.
-herkes ama herkes beni sevsin desteklesin ve beğendiklerim bana aşık olsun istiyorum hem de kız-erkek fark etmez. bugün otobüste yanıma oturan oğlanın da beni sevmesini beni düşünmesini istedim
Bunlar birkaç kere olan şeyler değil son bir yıldır çoğu kez böyle olsun istiyorum. ikide bir yukarıda bahsettiğim hayaller gözümün önüne geliyor oysa ben böyle şeyler hayal etmek istemiyorum ki.
Bir de beni tanıdıklarıma sorsanız iyi birisi, mütevazi, çekingen, içine kapanık biri derler çoğunlukla ama içimde fırtınalar kopuyor işte. Egoist insanları da hiç sevmiyorum.
Ben ne yapacağım böyle? derslerim falan da artık iyi değil. hep yatasım hiçbir şey yapmayasım geliyor çünkü çok güçsüz hissediyorum halsiz hissediyorum. ben ne yapıcam böyle? bıktım artık beynimin bunlarla dolu olmasından hem de ben istemeden.
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaşlar psikoloğa ya da özel bir terapi için verecek param yok. öğrenciyim ben ergenimm
Bedenim olmasa da ruhum ve beynim tam bir sürtük. yardım edinn?