Erkekleri en çok etkileyen kadın tipi hangisidir?

iledriz
Erkekleri baştan çıkaran, onları etkileyen, hatta kendine aşık eden kadın tipi
En zor anlarda bile küçücük bir gülümsemeyle kendisini mutlu edecek enerjisi olan; Neşeli
Her zaman güzel kokan ve kişisel bakımını ihmal etmeyen; Bakımlı
Davranış ve konuşma bakımından her zaman naturel ve samimi olan; Doğal
Erkeğini baştan çıkaran ve ona küçük seksi sürprizler hazırlayan; Seksi
Giyim-kuşam, konuşma, davranış her anlamda; Zarif olan
Gelecek kurmak istediğin kadın, ilerde çocuklarına iyi bir anne olan; Anaç
Sana aşık ve sadık bir kadın
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkekleri en çok etkileyen kadın tipi hangisidir?