Flört başlangıcı nasıl olur?

Onun benim hakkımdaki düşüncelerini hissettirmeden nasıl öğrenebilirim?


0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

 • Nasıl biri olduguna baglı.

  İçine kapanık biriyse belli etmemeye çalışacaktır. Bu da nasıl anlayacağın hakkında bir ipucu olmuş oldu. Senden bir şeyler gizlemesine utanmasını sağlayacak soru ya da cümlelerle kanına girebilirsin. Kendi özel hayatından örnekler verdiğin zaman cesaret bulup buna üzüldüğünü, senin açından bakarak kendisini senin yerine koyarak cevap verdiği takdirde belirtiler başlamış sayılır. Hele de seninkine benzer örnekleri kendi hayatından vermeye başlarsa sana karşı hiç boş değildir.^^

  Fakat çok geniş bir insansa, yani hem kızlarla hem de erkeklerle dost olabilen, onlarla aynı ortamlarda bulunmaktan muhabbet edip yeri geldiğinde dertleşebilen biriyse asıl o zaman anlamak güç olabilir. "Olabilir" diyorum, çünkü bu tür insanlar duygularını açık açık da ifade edebilirler. Fakat birçok kişiyle samimidirler ki bunlardan hangi davranışları bir kişiye özel anlamak güçleşir.

  Bu tür insanlara doğrudan senin hakkındaki hislerini sorabileceğin gibi, türlü şaka ya da ciddi meselelerde, tartışmalarda, konuşma ortamlarında ya da ders çalışırken sana yakınlığı, senin tarafında durmaları ve en fark edilesi olarak da senin karşı düşünceni sonuna kadar direterek savunmaları olabilecektir.

  Umarım fikirlerimi açıkça anlatabilmişimdir:)

  0|0