Flört başlangıcı nasıl olur?

Onun benim hakkımdaki düşüncelerini hissettirmeden nasıl öğrenebilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nasıl biri olduguna baglı.İçine kapanık biriyse belli etmemeye çalışacaktır. Bu da nasıl anlayacağın hakkında bir ipucu olmuş oldu. Senden bir şeyler gizlemesine utanmasını sağlayacak soru ya da cümlelerle kanına girebilirsin. Kendi özel hayatından örnekler verdiğin zaman cesaret bulup buna üzüldüğünü, senin açından bakarak kendisini senin yerine koyarak cevap verdiği takdirde belirtiler başlamış sayılır. Hele de seninkine benzer örnekleri kendi hayatından vermeye başlarsa sana karşı hiç boş değildir.^^Fakat çok geniş bir insansa, yani hem kızlarla hem de erkeklerle dost olabilen, onlarla aynı ortamlarda bulunmaktan muhabbet edip yeri geldiğinde dertleşebilen biriyse asıl o zaman anlamak güç olabilir. "Olabilir" diyorum, çünkü bu tür insanlar duygularını açık açık da ifade edebilirler. Fakat birçok kişiyle samimidirler ki bunlardan hangi davranışları bir kişiye özel anlamak güçleşir.Bu tür insanlara doğrudan senin hakkındaki hislerini sorabileceğin gibi, türlü şaka ya da ciddi meselelerde, tartışmalarda, konuşma ortamlarında ya da ders çalışırken sana yakınlığı, senin tarafında durmaları ve en fark edilesi olarak da senin karşı düşünceni sonuna kadar direterek savunmaları olabilecektir.Umarım fikirlerimi açıkça anlatabilmişimdir:)

Kızlar Ne Diyor 5

• Hissettirmeden hiç bir şekilde yapamazsın bunu karşındaki insan o kadar aptal değildir.

• fal baktırarakk : Ppya da bır ortak arkadaşlarınız vasıtası ıle agzınıdan laf almaya çalışarak.

• bence sorular yönelt yada bir mevzu aç ordan kendi durumunuda aç gerisi gelir bir anda öğrenirsin...

• ben pek anlayamıyorum katakulliye girmeden söylesem benim duygularımlan oynar.biraz cahil ve saf biriyim kandırırmı ki dersin beni.hiç kötü biri deyilimdir ben :)

• Öncekileri Göster
    • duygularımlan oynarsa benim artık güvenim kalmaz ki dünyaya.
      o zaman ona ve dünyaya karşı güvenımı bitireyım mı yoksa yeni ufuklarmı açayım gönlümde..
      bu büyük bir risk.

• oynamaz bence..ne yapmak istediğinede sen kara vereceksin..risk i göze almak zorundasın..

• direkt sor bırak bu işleri

• yaptıgın yorumları sürekli inceliyorum çok net yaklaşımların var..fakat bu yaklaşımları gerçek hayatada yansıtabiliyomusun merak ediyorum

• iyice oku yorumlarımı ve sorularımı anlarsın ;)

• bosuna yorma bence aninda hisseder zaten neyi ne amacla sordugunu (: direkt sormayi denesen incilerinmi dökülür acaba? niye bukadar cekingen korkak insanlarsiniz siz ya anlamiom hec sanirim egitimsizligimden kaynaklanior (:

Erkekler Ne Diyor 2

• ''Gözler kalbin aynasıdır.'' Gözbebeklerine dikkatlice bak. Eğer büyüme varsa senden hoşlanıyordur.

• filörtü i siz yazarsan, olacak bu iş:)sor! merak, ilmin hocasıdır.

Yükleniyor...