Seven kadın nasıl olur?

tamam erkekleri öğrendik seven kadın nasıl olur peki ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seven kadin kavga cikarir.kiskandirir.hakaret eder.vurur dover siddet uygular sonrada oper.

• umrumdami ?

• SAÇMA BENCE

• güldürdün :D

Kızlar Ne Diyor 9

• seven bir kadın ne kadar kötü olursa olsun masumdur.ilk baş kıskandırmaya çalaışır sizden ters bir hareket bekler.siz susarsanız onun için bitersiniz.benim için savaş anlamı vardır kadınlarda

• gözü kör olur.

• anlayıslı vefakar cefakar kırmayan rencıde etmeyen destek akıl veren vs...

• sen öylesaenine denk gelmediysen napım :)

• hiçte oyle değil, 30 undan sonra belki :D

• kendi karakterine göre olur. karkateri normal ise sevdiğini zaten hissedersin.

• bütün gün suratın şapşal bir gülümseme her an aklında sevdiği ile ortalıkta gezer iki kişilik düşünür planlarını iki kişilik yapar gözleri hep onu arar hep özler yanında olmadığında elinde bir boşluk hisseder daha ılımlı ve daha uyumludur hep orta yolu bulmaya çalışır kafasında hep bir şey görünce bu onu beğenir mi bu onu mutlu eder mi bu ona yakışır mı tarzı düşünceler dolaşır. vs vs vs

• VARMIDIR BÖYLE BİR SEVEN GERÇEKDEN ?

• seven kadın seni üzemez, dikkatli davranır falan filan işde

• HAH İŞTE DOĞRU CEVAP BU BENCE
      SEVEN ÜZMEZ
      BENİ TERKETMESİN DİYE
      DEMİ ?

• belli etmez aslında..ama erkeğinin gözlrine bkrak güler :)

• şaşkaloz olur:)

• seven kadın erkeğinin üzülmesini istemez onu kırmamaya çalışır ne diyosa alttan alır vs cart curt şeyler işte

• BENCE DE BU DA DOĞRU CEVAP
      HAKARET EDER DİYENLERİ ANLAYAMIYORUM
      NE ALAKA ?

• aha adamsın için rahatladı

• siz birbirinizi özlediğiniz için sıkıntı çıkarıyosunuz.bizde de öyle onu görmedğim zaman özlüyorum ve dolayısıyla laf dalaşına giriyorum öyle yani

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• coming soon seven kız nasıl olur

• Seven kadını ayrıldığında anlarsın.Bunalıma girer,senden başkasını düşünemez halini alıyorsa heh o seven kadındır.Yoksa yanındayken belli etmez.

• bir sonra ki soru seven GAY nasıl olur

• akşam yemek yapar.lugatından başım ağrıyor ve uykum var ve hayır kelimelerini çıkarır :-)

• yapış yapış olur nefes aldırmaz :D

Yükleniyor...