Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sevgilim çok sinirli psikolojisi bozuk, ne yapmalıyım?

sevgilim bi tür sorunları var ve fazla sinirli yanında olduğumu hissettirmem için ,sakinleştirmek için ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
her şeye sinirleniyor fazla kıskançlaştı .içinde bulunduğu maddi ve manevi çöküşlerden dolayı.

0|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz kendine bırak arada eğlendirmeye çalıs.

0|0
    0|0
    • kendine bırakıncada ilglenmysun yardımcı olmuyosun diyo.ne yapmalıyım gerçekten onun yanında olmak istyrm üzlmesi bnide üzüyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bi arkadasim gece disari cikmak icin babasindan izin alamazdi. Ogle yemeginden baslayarak yedigi herseye azar azar pasiflora $urup koyardi. Babasi aksama dogru mutlu ve agzi açik bir hale gelirdi. Izni aninda verirdi :) sen de dene istersen =D

0|0
    0|0
  • psikiyatriye götür diyeceğim ama sevgilin deli olduğunu kabul etmezki

0|0
    2|0
  • Sen sinirlendircek bişey yapma sinirlenmezz m.etme

0|0
    0|0
  • nelerden ne oldugu zaman sınırlenıyor..

0|0
    0|0
    • her şeye sinirleniyor fazla kıskançlaştı .içinde bulunduğu maddi ve manevi çöküşlerden dolayı.

• Allah sabır versın..

• sürekli ilgilenmeye çalısma bu onu daha sinirli eder,biraz durgun olduğu zamanlarda onu neselendirmeye calış

0|0
    0|0
    • sürekli ilgilenmemi istiyo ama ne yapacağmı blmyorm..

• psikolojik destek almıyorsa almasını önerebilirsin sakin bir anında

• ona dokun

1|0
    0|0
  • yanlış anlamada eşim beni boşaltıyor.rahatlıyorsun diyor.

0|0
    1|0
  • kendi haline bırak onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dikkat et bulaşıcıdır kendine çok iyi bak ciddiyim.uzak dur azıcık

0|0
    0|0
  • Alttan al anlatıklarını dınle cok yorum yapma onu anladıgını bellı et.. Bu durumda soyledıklerını yanlıs anlayabılır. Sadece dinle..

0|0
    0|0
  • bayilirim pisikopat erkekleree wuuu

0|0
    0|0
  • onu sinirlendir sonra da bi güzel dayak ye. hem o rahatlar hem sen onu rahatlattığın için mutlu olursun <3 aşk işte

0|0
    0|0
  • Balık burcu mu ?

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim inde psikolojisi bozuk ama ne arıyor ne mesaj atiyor ben ariycanda çok kısa isim var ariycam diyip kapatıyor... sonra dayanamayıp yine arıyorum sinirleniyor sorunlarım var psikolojisi m bozuk beni anla diyor... yani hiç ilgi felan istemiyor benimkide buda beni yiyip bitiriyor çünkü ona ulaşamıyorum artik

0|0
    0|0
  • o sinirlendiğinde bi tokat at, fırça çek bakalım bi daha yapabiliyomu artistlik :D denenmiştir !

0|0
    0|0
Yükleniyor...