Türk kızları güzel mi sizce?

Türk kızları güzel mi ? siz beğeniyor musunuz özellikle de televizyonda yabacı kadınları görünce diyor musunuz bizim kızlarımız daha güzel veya keşke bizim türk kızları da bunlar gibi olsa diye

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Türk kızları, dünyada güzellik adına bir yer edindiklerini düşünmüyorum:((

• bende ama bizde de az var öz var :)

• 1000'de 1, malesesef:((

Kızlar Ne Diyor 9

• yerli malı türkün malı:)

• Herkes onu kullanmali :) +1

• herkes değil eşi

• dürüst olayım o kadar güzel sayılmayız avrupayı gezdim cidden güzeller ama şunu da belirteyim yaşlılıkları yüzlerine bakılmayacak kadar çirkin kuru birşey bizim yaşlılığımız daha güzel bir ömür diyorsanız Türk kızlarını seçin bir de hint kızlarını çok beğenirim cidden taş gibiler ruslar yerine onları tercih ederdim.Dediklerim sadece dış güzellik ama özde ahlakta namusta Türk kızları derim istisnalar hariç

• yaşlılarımızın yüzünde nur olduğu için güzel oluyo :))

• bende yurtdisinda yasiyorum bence turk kizlari guzel ! yani hollandaya bakarsam tabiki holladada guzel kizlar var ama ona kalirsa her ulkede var.. yani biraz sacma , insanin ici guzel olsun ben bunu anlamiyorum kendi ulkenizin kizlarinin degerini bilin .. cunku sonucta o senin milletinden yok rus yok italyan demeyin ... turk kizi ve turk erkegi cok guzel cok yakisiklidir !

• Çirkiniz çok şükür

• Erkekler türk kızlarını beğenmiyor

• öyle bişey yok hepiniz güzelsiniz de bazılarınız bu güzelliğin farkında değil sadece ve kendine bakmıyor bana göre

• Herkes güzel olmak zorunda değil. Kendimize baksak ne olacak ki?Türk erkeğinin gözü doyuyor
      mu sanki

• Tv deki kadınlar o toplumun en üst düzey güzelleri sayılırlar. Zaten o yüzden televizyondadırlar. Her türk kızı güzel değildir ama güzel olanlar da vardır. Yabancıların gördüğüm kadarıyla, obezler hariç, çoğu güzel ve fittir aile yaşantısından ve yaşayış sistemlerinden kayaklı. Düzgün besleniyor, düzgün spora gidiyor ve haliyle küçüklükten itibaren böyle yetişince fark atıyor yani. Bizde daha beslenme alışkanlığı yok habire beyaz ekmekten bodur çirkin oluyor kız erkek bence.

• Zengin Alaman koca buluruz , oralarda giderimiz var en azından :/

• türkleri sevmiyormusunz

• güzellik göreceli bir kavram...

• orası öyle de bence o laf orta dereceli güzeller için söylenmiş bi laf yani ne güzeller var çirkin diyen çarpılır :)

• Öncekileri Göster
    • bende onu diyorum ama kimileri için bakış açısına falan gerek yok yani :)

• bakış açısına gayet gerek var .

• heryerden güzeller çıktığı gibi çirkinlerde çıkıyor bu sınıflandırma çok saçma ya. sayenizde yaşam felsefem olcak bu laf "güzellik görecelidir"

Erkekler Ne Diyor 14

• rus ları ve isveçlileri saymazsak güzeller

• (İstisnai durumları görmezden gelerek) Diğer yerlerde gördüklerimi hatırlayınca: Hiç de güzel olmadıkları kanısına vardığımı söyleyebilirim. Hem fiziken hem de ruhen cidden diyorum bak inanmazsan git bak :) Hele ki İskandinav yöresinin insanları :)

• çok güzel ırklar var ama Türk kızlarının eskiye göre güzelleştiğini düşünüyorum yeni nesillerde çok güzel kızlar var

• yabancı kızları görmüş kimse türk kızları güzel demez. :D

• galeri.haberturk.com/spor/galeri/414683-euro-2012-nefes-kesiyor bunları gördükten sonra güzeldir diyemiyorum :D

• ulen bazen amarıkalı olasım gelio her çeşit var atmışlar kazana karıştırmışlar anasını satayım zenci japon bilem var :D

• her daim türk kızı derım hiç olmasa bızımkılerde haya oluyo elın gavurunda haya ne gezer :))

• ben yabancıyım ... bir türk kızla evliyim ... çok ülkelere gezdim ... bence türk kızlar dünyanın en güzel ...

• bizim Türk kızlarının maneviyatı daha güçlü...yabancılar cok güzel ama el oğlu nasıl acımazsa el kızıda acımıyo..

• tabiki içlerinde çok güzelleri var bana göre

• evet ama tek tük :)

• Öncekileri Göster
    • hayır ama yüzdelik dilim olarak bakarsak orda oran daha fazla

• bilemem ama göreceli tabi

• Tripleri olmasa çok güzel varlıklarda.Bazılarının tripleri insanı bunaltıyo.

• aynen katılıyorum kardeşim :)

• ben Türk kızlarını güzel buluyorum, güzel bulmasam niye çıkayım...

• Benım en çok türk kızları hoşuma gidiyor.

• GÜZEL HOCAM GÜZEL yeni nesil avrupaı zaten

Yükleniyor...