Açık kızlar...........

açık kızlara çevremde hep çıkılacak kız gözüyle bakılıyor ayıp değil mi? açıkların namuslusu olamıyor mu!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Genelleme yapma bence bende oyle kızlara eylenilecek kız diye bakarım çıkılacak kız düzgün giyinip eli yüzü düzgün olsun ici temiz olsun oturmasını kalkmasnı bilsn yeter diye düşünüyorm herkez farklı yani lütfen genelleme yapmyalm :) ayrıca benim cevremde genelde bu sekilde düşünür

Erkekler Ne Diyor 17

• toplumsal baskı yalanları

• yanılış fikir tabi size katılıyorum ancak yönetim onu istiyor çok kapalı gördük

• aslında mevzu kıyafet değil davranışlardır. kapalı bi kız rahat davranıyosa ona da aynı muamele yapılıyo zaten

• Her kesimin namuslusu ve namussuzu vardır, namus denen şey giydiğin kıyafette, başının açıklığında değildir,

Namus insanın beynindedir.

• aslnda erkekle çıkılacak gözle değilde çakılcak gözle bakıyolar gnlde ok.

• Genellemeler yanlıştır saçma yorumun yüzünden erkeklerin imajını zedeleme hakkın yok asla,kadınları cinsel obje olarak görmeyen bir sürü insan tanıyorum ölç tart sonra yorum yapç

• Donlu mu ? donsuz mu ? İki kelime donlu cepte.. :D

• Namusla alakası yok. Kapalı kızlar biraz erkekleri korkutuyor. Birisiyle çıkabilmek için bayanın cesaret vermesi lazım. Kapalı bayanlar, kapalı oldukları için erkek bu cesareti bulamıyor ve o formata giremiyor ve açık bayanlara yöneliyor.

• Eğer açıklık olarak saçının açık olmasından bahsediliyor ise insanların sırf saçını gördüğü için tahrik olmadığını düşünen ve bu yüzden başını örtme gereği duymayan kızlardır.

• insanlarin cinsel dürtüsünü harekete gecirdigi icin genelde bu yaklasim oluyor.. ve tabiri caizze bu bicimde daha cok iliski yasama hevesine ulasmis oldugundan insanlar herkese ayni ön yargiyla yaklasiyorlar... bu demek degilki herkes ayni genelleme her durumda yanlistir önemli olan senin bunun tersini yansitman.. insanlarin laflarina aldiris edeceksek ölelim daha iyi.. insan kendini bildikten sonra gerisi önemsiz...

• aciklar zaten kendilerini actirarak buyuk namussuzluk yaoiyor acildiktan sonra bir baskasiyla sonrada bir baskasiyla nasilsa tip gelisti diktir gitsin acik kizlar ve bunu surekli cinsellikle yasiyan kizlar genelevde calisan bayanlardan dana namussuz ...

• senin gibi orfunden adetinden uzaklasmis genclerede bildirebilirim

• Namus bekçisi misin olm sen, millete hadlerini bildiriyorsun. :D

• :) kusura bakma bende cok hassasim sabahtan beri cinsel zevklerini yazan gerizekalilara hadlerini bildiriyorum toplumumuzun geldigi bu igrenc noktadan tiksiniyorum resmen

• Öncekileri Göster
  • Kimse senle çıkmıyor diye mi yırtınıyorsun ? Konuya bak , yazım tarzına bak , artisliğe bak . Nasıl bişeysin sen anlamadım ki.Kimsenin insan ayırdığı yok , senden başka.Sende çekememezlikten isyan ediyorsun.

• Açık kız ? O nasıl oluyor

• Sen nasıl bir ithamda bulunduğunun farkındamısın?

Sen ben o biz siz onlar hiçkimse bir kızın namusunu tartışamaz! Savunuyor olsan bile böyle konuşmamalısın

• bununla ilgili bi sohbet olmuştu, sohbetin içinde bayan da vardı kapalı kızlar daha oynak oluyor demişti

• çıkılacak kız=namussuz kız mıdır ki ?

• Çıkmak , flört terimi absürt bir kelime değilki . Önyargıları at çöpe takma insanları

• acık kızdan kastın bası acıkmı yoksa ?

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir ülkenin% 50 lik kesimin oy verip başa getirdiği Başbakan, fütursuzca kalkıp 'Bir evde perde yoksa, o ev ya satılıktır, ya da kiralık' dediği bir ülkede çevrenin öyle demesini neden garipsiyorsun ki?

• hala düşünceleri kılık kıyafetle bir tutuyoruz ya vayy halimize...

• belli olmaz sevgilinin gözü kayar.

baktımı seninkisi.

• Ne yani çıkılacak kız namussuz mu?

• Açıklıktan derken? Ne kadar açık? Saçı mı?

• cevren mala baglamis.

• Nasıl bi çevredir bu?

• höyfff. bi bitemediniz.

Yükleniyor...