En kötü burç balık burcu mu ya

Ben balık burcuyum utangaç,içine kapanık kinci bir insanım balık burcu olan kim tanıdıysam hepsi böyle bence en kötü burç balık burcu sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 18

• Yok öyle bir sonuç dökemem ama akrepten hazetmem.:)))

• artıladım :D

• balıklar neşeli, sosyal kişilerdir cok canayakın abim o burc.

• yoo teyzem balık dünya tatlısıdır

• Abla utangaçlık varmı biraz teyzen de

• yoo hiç değil çok çabuk kaynaşabilen,akıllı,pratik zekalı bi hatun

• en alık ve bayık burç balık

• en kötü burç akreptir.

• Akrep burcunu hiç sevmem zaten

• kimse sevmez zaten.bir iki tane iyi özelliği var onlarca kötü özelliği var.

• Hayır en birinci burç bence :)

• En kötüsü yengeç.

• Yengeçler biraz bencil oluyo

• Koç burcu olduğumdan mıdır bilmiyorum ama hep kendilerine hep kendilerine.Hem suçlu hem güçlüler. -,-

• Ömür törpüsü ömür.

• akrepleri hiç sevmem benim erkek arkadaşımda balık bazen fazla duygusallar onun dışında kinini görmedim.

• severim balıkları

• anlaşılır bir burç bence de :)

• Öncekileri Göster
    • öyle ya ;)

• ben de balıkım

• sanırım buna inanmaya basladım.ne yaptıgını cozemedim normalde anlarım insanları tanımadıgım dan mı nedir

• Bende de biraz utangaçlık var ama üstesinden gelinmeyecek bir şey değil. Balık burcu iyidir yine de:)

• benim balık burcu bi arkadaşım var tam bi fırlama hepsi öyle değil ailenden veya doktordan destek al değişirsin

• imha edelim.

• Başaklar ilk sıradadır.

• Başak burcu insanları çok iyi oluyo bunu söylemen ilginç

• Öncekileri Göster
    • he ya aynen benı demişsin

• Sevindim.

• benim iki sevgilim de balık burcuydu bunlar çapkın olurlar. ilişki sırasında çok değer verir ama bitince de asla üzülmez. gözü hafif dışarıda. genelde yakışıklı ya da çekici olur balık erkeği. duygusaldır manevi yönden çok mutlu eder yeri gelir. ama soğuk yaptığında da kıvrandırır. cinsel anlamda haz doludur tutkuludur mahveder uçurur. yani öyle bi kapanıklığını görmedim ama 2 sevgilim oldu ikisi de balık ben de aslan burcuyum balık burcu harika bir burç bence sende sorun olabilir

• ben de balığım dünyaya tekardan gelsem balık olmak istemezdim. ikizler yada terazi omak isterdim

• Bende öyle düşünüyorum hangi huyunu sevmiyosun

• bazen kendi değerini bilememe, kendine güvensizlik( ama şu anda kendime güveniyorum şükür),kararsızlık, gitgeller yaşamak. bunlar işte.

• Başakların eline kimse su dokemez,en kotu degil en iğrenç burç başak burcu

Erkekler Ne Diyor 10

• Hepsi gel-git akllı mı oluyor acep ?

• bende balık burcuyum gayet girişken sosyal ve bir o kadarda duygusalım :) şiir yazmayı doğayı falan çok severim bunun yanı sıra eğlenceye bayılırım çılgınlık yapmayı severim arkadaş çevremle sürekli görüşürüm :) bence balık burcu en iyi burç hem en önemli özelliği iletişimi iyi olduğu için insanları çok iyi analiz edebiliyor :)

• reklamlaarrr

• aslan burcu tehlikeldir

• yooo dostum yooo gene mi burç @++^%&

• sinirleniyorum

• Geriliyorum

• böle elim ayağım titriyor falan

• utangaç mı :D içine kapanık mı :D la bu burç olamam ben kesin ben doğduğum an galaksde yıldızlar yer değiştirmiş :)

• Aa göremedim. Kimse söylememiş mi yoksa? Bana sorduklarında "Burcun ne?" diye "En kötüsü." diyorum cevap sabit "Akrep mi?" Buradan da anlaşıldığı üzere en kötüsü akrepmiş. ^.^

• hadı rahatla en kötü benım , burcumda kötü..

• adamın omrunu yerler ıkı tane balık kardesım var :D

• Yanlisin var benim abimde balik burcu nedense kizlar onun ustune atlamayi tercih ediyor.Bizim bro hicte utangac degil hatunlardan anliyor.

• Sana özel değil gelişmemiş su grubu burçları geneli öyle. Ama balıkla iyi anlaşıyorum şimdilik.

Yükleniyor...