Düzenli ve planlı yaşam mı, yoksa anı yaşamak mı?

Yaşadığın her anı planlamak mı iyidir yoksa hayatın akışına göre yaşamak mı?...Seçim senin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayatını tam anlamıyla planlayıp bunu uygulayamazsın mutlaka karşına plan dışı olaylar çıkar hastalık , ölüm , aşk , kaza , herhangi bir şey planlarını bozabilir kendine bir hedef belirlersin o hedefe doğru sorumluluklarının bilinciyle günü gününe yaşarsın

Kızlar Ne Diyor 7

• anı planlı yasamak yanı ıkısının karısımı

• anı yaşamak ama anı yaşıycaz diyede ipin ucunu kaçırmamak gerek.

• düzenli yaşamak. yoksa insan ipin ucunu kaçırabiliyor :)

• Plansız yaşamanın çok ceremesini çektim. Hadi dedim, bu sefer plandan öleyim sürüneyim.Bu sefer de, evdeki hesabı çarşıya uyduramadım. Hep bir aksilik, bir engel çengel. Aradayım şu an.

• İnsan ne kadar çok plan yapsada hayatında bazen her şey yolunda gitmiyor ya da aniden bir şey çıkıyor o zamanda o anı yaşamak zorunda kalıyorsun.Gelecek için plan yapılmalı ama yakın zaman için sanırım anı yaşamak en mantıklısı.

• her anı planlamak..o kadar plana dayalı bi yaşamım var ki kafa dağıtalım diye çıkacağımız doğa yürüyüşünü felan bile hep planlarım =( yapacağım herşey planlıdır.benim dışımda gelişen ve uymak zorunda olduğum şeylerden nefret ederim..böyle obsesif bi insanım =)

• anı yaşamak ama laşkalaştırmadan,harcamadan

• dipnot:karıştıranlar var yaşamayı ve harcamayı ondan dedimdi

• Yaşadığın her an güzel olacaksa neden olmasın

Erkekler Ne Diyor 7

• Yalnızsam kesinlikle planlı yaşarım. Aynı yerde brunch yapar, aynı saatte havuza girer, aynı saatte aynı kahveyi içerim. Hergün böyledir. Ancak birileri dahilse o anlara. Kesinlikle anı yaşamayı tercih ederim. Çünkü insanlarla plan yapmak beni strese sokar ve yok yere mutsuz olurum.

• düzeli yaşam fakat arada farklılık lazım tabi.

• Yapılan planlar tutmayınca, insan büyük hayal kırıklığına uğruyor. Bundan dolayı da anı yaşamak, yaşarken de fazla uçmamak lazım.

• planlı yasamın getirdikleri elbette cok fakat cevre ile uyumlu yasamak bir zorunluluksa anı yasamak daha mantıklı geliyor yoksa yaptıgın planın cercevesinde gitmeyen durumlar karsısında gunun berbat gecebiliyor.

• Hayatı hep kurgularla yaşayamam akışına göre anı yaşamayı tercih ederim.

• hayatini kariyerini planlayip geri kalani akisa birakmalisin :) yoksa bu gunu bu gunde sayarsan bir baltaya sap olamazsin

• Ben düzenli ve planlı yaşamaktan yanayım, ama şu hayat planlı yaşamama bazen imkan vermiyor.Ben düzenli yaşamak diyorum.

Yükleniyor...