Uyku düzeni sorunsalı. Yarasa gibiyim sabah 8 de yatıp akşam 8 de kalkıyorum?

PexaséAmedé
Dear KS users,

İngilizcemin bittiğini belirterek kalan cümlelerime türkçe devam ediyorum. Uyku düzenim bozuk. Sabah 8 de yatıp akşam 8 de kalkıyorum. Dün gece uyumadım düzelticem diye saat 3 te gık demiş bayılmış gitmişim..
Nasıl düzeltcem bu durumu ben? 3-4 gün sonra dersane başlıyo ne b*k yicem bilmiyorum...
Neyse uyku düzenimi nasıl sağlıcam ben?
Uyku düzeni sorunsalı. Yarasa gibiyim sabah 8 de yatıp akşam 8 de kalkıyorum?