Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Kız istemeye giderken neler yapılmalı?

Kız istemeye giderken neler yapılmalı nasıl konuşulmalı bide bu kahveye falan tuz koydukları doğrumu.Bu durumu yaşayanlar bilgi verebilirmi.

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• salla ya asil kizlar gelsin istesin

0|1
    • demi birazda onlar uğrassın bu işlerle bi söyleyeyim=)

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzelce giyinilmeli , annen baban ve sen ,elinizde gül demeti (ama tek sayıda ) ve çikolata ile kapıları çalınır , sen konuşmayacaksın sadece ne iş yaptığını sorar kayınpederin o zaman söylersin , gelen kahve muhteviyatı gelin adayının hayal gücüyle sınırlıdır ..

0|0
    • peki misal evleneceğim kızın babası bana bi soru sorsa, ben ona nasıl hitap edecem ? :D baba mı diyecem yoksa adamın ismini mi söylecm. ahmet bey gibi. =)

• Biliyorum ablacım :))

• =)

• güzelce giyin,üstüne başına dikkat et,fazla gevezelik etme bırak büyüklerin konuşsun..çiçek çikolata götürmeyi kesinlikle unutma.kahveye tuz koydukları da doğru :))

0|0
    • tuz olayını nasıl çözücem ben tuzu fazla sevmiyom=)))

• çamaşır suyu da koymasınlar sakın ya da tuz ruhu :))

• hahahah

• çiçek çikolata yaptırıyosunuz

kahveye tuz konuyo hala sadece tuz koyarlarsa şanslısın

0|1
    • ne koyuyolar baska peki

• döverim

zaten babam sabah kahvaltıda vermicem seni dedi

• nasıl ya? :( ben alırım ki seni babandan ;) Sen tuz biber ne koyarsan koy içerim hayatım <3

• Hala tuz koyanlar var harbiden. Lütfen iyi bir yerden kuru pasta alın gerçekten, bu benim gibi evin ergen kızı için önemli.

0|0
    • ben orkide yaptırıp çikolata almayı düşünüodum ama

• tuz olmadan olmaz ıcmezsen sevmıyosun anlamına gelır :p :))

0|0
    • nese ben kızla konuşayımda böle seyler yapmasın vala dayanamam yere püskürtürm olan kahvayi=)

• ohoo ben neler koycam kahveyee ne bulursam tuz şeker bulgurr elime ne glirse dikkatli iç :))

0|0
    • eyvah valla ben yakınımda saksı falan varsa kimse görmeden içine dökmeyi düşünüyorum

• hahahh :D

• evt doğru koymadan olmaz:)))ben nişanlıma tuz ve karabiber koymuştum dibine kadar içmişti:)))

0|0
  • para kok

0|0
  • 2 kere düşünmeli.

1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çiçek çikolata fiks

Ama bence müstakbel eşin annesine de çiçek götürmek ayrı bir jest olur

Kahveye de keşke tuz koysalar hocam, biber falan diyorlar. Aslında karabiberli kahve güzel olabilir belki :)

Yani çikolata/tatlı dışında özel pek birşey bilemedim. Takipçisiyiz konunun

0|0
    • eyvallah ben mix alayım pul kara biber ve baharat çesnili=)

• Tüm salak Türk adetlerinden arın..

Yüzün gülsün.. ama zoraki gülme..

0|0
  • Tuzu bir kenara bırak, Pril koyan var abi..

0|0
  • Biri anlatsın bende merak ettim. Yolu yordamı nedir.

0|0
  • bende bilmiyorum valla daha önce kız istemedim hiç.

0|0
Yükleniyor...