• Sor
  • Bence

Kız istemeye giderken neler yapılmalı?

Kız istemeye giderken neler yapılmalı nasıl konuşulmalı bide bu kahveye falan tuz koydukları doğrumu.Bu durumu yaşayanlar bilgi verebilirmi.

En İyi Görüş

• salla ya asil kizlar gelsin istesin

• demi birazda onlar uğrassın bu işlerle bi söyleyeyim=)

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzelce giyinilmeli , annen baban ve sen ,elinizde gül demeti (ama tek sayıda ) ve çikolata ile kapıları çalınır , sen konuşmayacaksın sadece ne iş yaptığını sorar kayınpederin o zaman söylersin , gelen kahve muhteviyatı gelin adayının hayal gücüyle sınırlıdır ..

• peki misal evleneceğim kızın babası bana bi soru sorsa, ben ona nasıl hitap edecem ? :D baba mı diyecem yoksa adamın ismini mi söylecm. ahmet bey gibi. =)

• Öncekileri Göster
    • Biliyorum ablacım :))

• =)

• güzelce giyin,üstüne başına dikkat et,fazla gevezelik etme bırak büyüklerin konuşsun..çiçek çikolata götürmeyi kesinlikle unutma.kahveye tuz koydukları da doğru :))

• tuz olayını nasıl çözücem ben tuzu fazla sevmiyom=)))

• Öncekileri Göster
    • çamaşır suyu da koymasınlar sakın ya da tuz ruhu :))

• hahahah

• çiçek çikolata yaptırıyosunuzkahveye tuz konuyo hala sadece tuz koyarlarsa şanslısın

• ne koyuyolar baska peki

• Öncekileri Göster
    • döverim
      zaten babam sabah kahvaltıda vermicem seni dedi

• nasıl ya? :( ben alırım ki seni babandan ;) Sen tuz biber ne koyarsan koy içerim hayatım <3

• Hala tuz koyanlar var harbiden. Lütfen iyi bir yerden kuru pasta alın gerçekten, bu benim gibi evin ergen kızı için önemli.

• ben orkide yaptırıp çikolata almayı düşünüodum ama

• tuz olmadan olmaz ıcmezsen sevmıyosun anlamına gelır :p :))

• nese ben kızla konuşayımda böle seyler yapmasın vala dayanamam yere püskürtürm olan kahvayi=)

• para kok

• ohoo ben neler koycam kahveyee ne bulursam tuz şeker bulgurr elime ne glirse dikkatli iç :))

• eyvah valla ben yakınımda saksı falan varsa kimse görmeden içine dökmeyi düşünüyorum

• hahahh :D

• evt doğru koymadan olmaz:)))ben nişanlıma tuz ve karabiber koymuştum dibine kadar içmişti:)))

• çok kötüsün

• :))))

• 2 kere düşünmeli.

Erkekler Ne Diyor 6

• Tüm salak Türk adetlerinden arın.. Yüzün gülsün.. ama zoraki gülme..

• Çiçek çikolata fiksAma bence müstakbel eşin annesine de çiçek götürmek ayrı bir jest olurKahveye de keşke tuz koysalar hocam, biber falan diyorlar. Aslında karabiberli kahve güzel olabilir belki :)Yani çikolata/tatlı dışında özel pek birşey bilemedim. Takipçisiyiz konunun

• eyvallah ben mix alayım pul kara biber ve baharat çesnili=)

• bende bilmiyorum valla daha önce kız istemedim hiç.

• Tuzu bir kenara bırak, Pril koyan var abi..

• yok artık..

• o kadarda değil ya öyle bişey yaparsa kalkar giderim

• Biri anlatsın bende merak ettim. Yolu yordamı nedir.

Yükleniyor...