• Sor
  • Bence

Adet bitince duş aldıktan sonra akıntı gelse abdest bozulur mu?

yani boy abdesti aldıktan sonra tam namaz kılmadan önce bi akıntı gelse bi kaç damla kahve rengi gibi abdest bozuluyomu yinemi boy abdest almak lazım yoksa normal abdestmi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• akıntı olduğu için normal abdest şar gusül içinse içinde şüphe kalmıyorsa diyecem ama kalmayan varmıdır

Erkekler Ne Diyor 7

• gecerken ugradım :D allah sıze kolaylık versın kızlar ;))

• bunuda burda sorma be can haydar dumenler cıkmıs ortaya cevaplarda :D sacma sapan konusmayın. sankı hallendın bosaldınmıda yenıden gusul alacan... normal abdest senı kurtarır. renk menk asırı sacmalayın*bılende bılmeyende..

• derdin neki kendini hemen namaza veriyorsun öyle durumlarda. yarım saat bekle diğer günlerin tam vaktinde kıl namazını. namazını tam vaktinde kılmanı takdir ettim helal olsun sana.

• tam bitti derken öyle oluyo ama ondan yani. teşekkür edrm kılmaya çalışıyorum vaktinde

• Renge göre değişiyormuş :S Benim ne işim var bu soruda ya gidiyorum :D

• :D

• haha ne işin var burada tori :D

• alman gerekir...tamamen bitmediği için..abdest gitmiş oluyor diye düşünüyorum içinde şüphe kalacağına 2 dk da güsul alabilirsin.

• bende öyle yapıyorum ama emin değilidm teşekkürrler

• rica ederim...çünkü normal abdest bile şüpheye düştüğünde gidiyor...boy abdesti daha önemli .

• bozulur.akıntı tam bitmeden abdest alınması.bittiği gün abdest alman gerekir

• En yabancı olduğum konu la bi türlü tam anlayamadım şu işi :S

• neyi anlamadınz

Kızlar Ne Diyor 7

• bozulur alman gerekir mutlaka.

• Kahve ise alma. kırmızı ise abdets bozulur tekrar almalısın

• Bozulur tabi

• bozulur beyaz sıvı gelene kadar bekliceksin

• alman gerek , gusül konusunda hasas davran

• Bozulur. Ancak on günden sonra gelen kalan abdesti bozmaz. O artık hastalık kanı kabul edilir.

• Kahverengi geldiyse bozulmuyor ama yine kirmizi iste terkar abdest alman gerek.

• bunu bılmıyodum renkle bı alakası varmı ki

• tamam biliyorsan sorun ne?

• bilmiyodum dedm

Yükleniyor...