• Sor
  • Bence

Formülleri unutuyorum!

Ya arkadaşlar ben cumartesi sınava gireceğim. Bütün formülleri unutuyorum ama! Ne yapsam?!

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• hımm anlaşılıyorki yeteri kadar soru çözmüyorsun

• 2 test kitabı bitirdim, yetersiz mi? :/

• formulleri aklında tutamıyorsan yetersiz bakmak başka sey görmek başka

• tuvalette çalış formüllere:)

• Ahah ilginç yöntem :) Denemeye değer, teşekkürler

• bilimsel açıklaması vardı lise de bir hocamın tavsiyesidir.ortamın sessiz ve konsantre olmaya uygun oluşu belki etkili olabilir:)kolay gelsin , sana başarılar sınavında:):)

• Çook teşekkürleer dilek ve tavsiyeler için.. :))

• isim uydur mesela benim fizikokimya fprmülüm vardı D.deltaV.R/4 ben bunu şey diye ezberledim devirobölü4 diye sende öyle yap

• sınavda aklına gelir. geç kaldın...

• çok bi temiz havada çalış.ama çalışmadan önce bi 10 saat uyu kafa dinlensin

• unutmayı unutturan dıe bı dua vardı pic olmadan once cemaatte hacı hoca takılırken :) gercı cok gec 1ay okuyodun onu usulu vardı ama seneye be anam artık :D

• kısmet :D

• Öncekileri Göster
    • :D :D Peki.. İyi geceler..

• bayan gızlı ınsallah yıne guzın ablaya ıhtıyacın olur ah bulun benım gıbısını :):):) neyse gecenız hayrolsun efenım resmıyetı bozmayım rafadan löp yada cıvıklıgı sevmoz tarzımız degıl :D

• kodlama ıle aklılda tutmaya calıs

• teşekkürler:)

• rica ederim :))

• Q=m.c.t formülü var (deltayı yazamadım) kör macit diyoruz ya. onun gibi benzetmeler yapabilirsin.

• Çok teşekkürler..

• eczanede hafıza kuvvetlendirici haplar var. internettede araştır bulursun mutlaka.

• Ne sınavı bu? Kopya çek.

• LYS :)

• Yapma yav bu hafta sonu mu o lanet olasacı sınav :S Kolay gele.

• Maalesef.. Çok teşekkürler..

• bırak artık bu kadar yüklendikçe kafan daha cok karısacaktır...

• 1 saatte 3-5 tane ezberle kaç formül varsa ve çöz

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah yardımcın olsun..

• Çook teşekkürler..

• bu kalameden al bitane formulleri yaz kimseye caktirmadan bakarsin nasil fikir :D link

• kalem pardon :D

• Ahaha çok güzelmiş :D

• Ezberlemek yerine öğrenmeyi dene. Matematikten sayfalarca formül ezberledim 2 ay önce hiçbirini hatırlamıyorum. Ama mesela geometridekileri soru çözerek öğrendim onlar aklımda. Gerçi geçmiş artık, umarım yarın çok sorun yaşamazsın :S

• Umarım..

• şu saatten sonra hiç uğraşma ben de gireceğim çok eksiğim var ama artık çalışmıyorum çünkü bildiklerimi sergileyeceğim şu saatten sonra bişey çalışsam da kifayetsiz.. :)

• Öyle yapayım ben de o zaman :)

• sınavda başarılar dilerim :)

• Çook teşekkürler :) Sana da başarılar..

• bunlar salak olmalı. formül ezberleyip ne olacaksa. formüllerin hepsi sınavda elimizde olmalı. onları kullanıp soruyu çözmek daha önemli. ama işte salaklar.:(

• formülleri çıkartmanın ( demedim ama şimdi diyeyim. ) ya da sorunun çözümünde kullanmanın önemli dememin neresi çocukluk.
      salak dediğim içinse hepimiz salağız.

• ona demedim ki, formül ezberlememizi isteyenlere dedim.

• alla alla çocuğun yorumları niye gitti.

• benim de cisim geliyor wc gitmeye üseniyorum ne yapsam ki?

• Olduğun yere bırak. Garipsenmez..

• pet şişe dicem de erkek değilsin ki anam

• soran formulleri es gec garipsenmez
      chak maalesf ):

Yükleniyor...