Çekici erkek nasıl olunur? Bir kızı etkilemek için neler gerekli?

Çekici erkek olmak nedir ve bir kızı etkilemek için neler gereklii ?

Güncellemeler:
peki ama bazen kızlar cok havalı olyor ve yaklasmak istemiyorm korkyrm daha dgrusu yapılar mı bu yoksa hata bende mi ? korkarm yaklasmamamk ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Burada yazılanların hepsi yanlış, özellikle kızların yazdıkları :) Belirtikleri kitledeki erkekler genelde bekar oluyor ve tercih edilmiyor, öte yandan kızlar kendilerine değer vermeyen, önemsemeyen, kendilerini aşağılayan kişileri daha çekici buluyorlar, elde edene kadar yapmadığı şeyi bırakmayan adeta cambaz olan ardından bir kenara iten erkeği, bu böyle ne yazık ki, ondan efendi biriysen ve karşındaki kişiye önem veriyorsan etkileyemezsin.

• Aklın yolu birdir =)

• +111111 aynen öyle... küfredersen kıza etkilersen. şimdi böyle malesef.

• +1 diyorum, bende aynı şeyleri düşünmüştüm.

Kızlar Ne Diyor 21

• bakımlı ve nazik ol

• ETEK giyyy :D

• Bence ne olursa olsun kendin ol kızlar seni sen olduğun için sevmeli..!

• 1ay

ama sevmiyolar

• bu soruyu sorma gereği duymaz çekicilik içten gelir.

• Parfümü

.Gülüşü

.Ses tonu

romantik olması

kibar olması

çekici olması

ve aynı zamandada yakışıklı mavi gözlüde olursa iyi olur :D

• 1ay

bence daha var yazmak istememiş

• başka ne kaldı geriye

• neden bu kadar sinirlisin kuzum?:)

• Öncekileri Göster
  • Havalı görünen kızların sadece yapısı öyle.. Çekinmen normal; ama aslında samimi kızlardır.. :)

• iyi bir gülüşe sahip olmalı, nerde nasıl konuşucağını bilmeli ve iyi giyinmeli

• Diksiyonu ve ses tonu güzel,rafine zevkleri olan,mümkünse artık dürüst olan, Jude Law gibi gülümseyen bir erkek;

Hayalimdesin. :)

• ses tonu davranışları efendiliği çok etkiler mesela.

• 1.Parfümü

2.Gülüşü

3.Ses tonu

• İnce yada kalın fark etmez kendinden emin ve etkileyici olmalı.

• ince ses mi kalın ses mi ?

• Kendisi olsun yeter

• onda değişik bişeyler vardır hep

• yaklaş.en fazla geri teper.

• kimse dikkaetimi .çekemez ben dikkat etmedikçe..

• senin dikkat etmen içinde karşındakinin dikkat çekici olması gerek zaten :SSSSs

• yalan.

• o ne özgüven o...

• bence korkma ama her kızın hoşlandığı tip farklıdır bazıları ağıbaşlı erkeklerden hoşlanır bazıları maço .D

• Bence hiç kimse ulaşılmaz değil bu yüzden biraz da olsa yaklaşmayı denemelisin bence

• beyniyle ii cilveleşen

özgün

tipli

paralı

aksiyon sever

karizmatik

takla atar

:mismis:

• biraz tip biraz agzının laf yapması

• vallaha genellemeleri kabul etmiyorum

• bunların işgüçleri geçici şeyler..çoğunun hayatı anlaması minimum..kendilerini geliştirmiyorlar...

• agzının laf yapması demek karaktersiz oldugu anlamına gelmez ki tip demek de yakısıklı demek değildir insana kendini sıcak hissettirmesi gerekir birinin

• Öncekileri Göster
  • dürüstlük !

• dürüstüz ama cok uzaklar..

• adam gibi davranışlar sergile yeter ..

• sorun sizde dğil o zaman @burakk

• 6 yıldır adamlık yapıyoz,kime sorsak odunsun diyolar

• karşıdakinin beklentileri çok yüksek o zaman

• Öncekileri Göster
  • Sempatik ve tatlı bir gülüş ; sanırım tüm kızların kalplerinin anahtarı :)

• sempatik neysede tatlı gulus allah vergisi kimse yapmacik gulemez demi

• kurtarmıyor bunlar bence :D

• hmm tesekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 26

• 1ay

fordçu olman lazım..

• Kardeşim her insanın Bir sepatik yönü wardır seninde bir sepatik yonun wardı kendını once kesfet ve karsındakı ınsana o şekilde yaklaş emin ol etkili olur :)

• Genelde kızların hepsi havalı afedersınız ama bir yerleri kalkmış olan tipler. Böyle akıllı uslu sevecen kız bulsan bile yaklaşmazlar kızlar çok çekıngendir. (Benim görüşüm bu) O havalı kızlardan bir hayır gelmez sana. saf temiz eli yüzü düzgün kızlar bulmak lazm ben şahsen 2 yıl oldu kımseyle çıkmayalı. bende bir arayış içindeyim ama boşa çünkü ben her önüme gelen kızla çıkmıyorum çünkü çıkarsam eğer gerçekten severmi ilerisi nolur gibisinden sorularıda aramak lazım neticeye gelicek olursak havalı kızlardan uzak dur saf temız kız ara benm gıbı temiz yakışıklı kızların dilinde tatlı birini beni gerçekten sevebilcek olan kımseyı bulamadm hepde yanıldım hiç yanıltmadım kimsenın kalbini kırmadım herkes paramın derdinde idi hep benm kalbımı kırdılar zamana bırak diyolar 2 yıl olmuş doru düzgün kimseyle çıkmayalı daha ne beklicem sabırda bir yere kadar. kızlardan uzak dur dicemde olmadanda olmuyor. :'( (yaşımda 18)

• kendin ol dürüst ol doğru kızlar doğru erkekleri sever

• çekicilik sadece para veya zenginlik değil duruşun asaletin ve davranışın gelir görüntüde önemli bakımlı olmak önemli ses tonuda ve konuşma tarzında extra etken olur bir kızı etkilemek istiyorsan dediklerimin yanında bir erkek olduğunu hissettir senin yanındayken mutlu olmasını sağlamalısın.

• doğal, samimi, alçak gönüllü, espirili, ön yargısız, iyimser, mutlu, dinleyen, erkeksi olman yeterli ve ha bakımlı ol güzel giyin

• olum kimse için değişmene gerek yok. Kendin olcan. Kendin olup etkilicen. dümene gerek yok

• aslında işin doğrusu buradan tavsiye almanın hiçbir önemi yok, insan deneye yanıla, yaşaya yaşaya doğruyu eğriyi görür, o yüzden bol bol kızlarla iletişim alıştırması yaptıktan sonra reddedile reddedile kabul görmeye başlarsın (bunu kendimede söylüyorum,bende etkileyemiyorum henüz) bu yüzden tecrübe herşeyden önemli

• Paran varsa tamam senden kral çekici yok :)) vinç bile az kalır :D

• bakımlı ve kendin gibi ol yeter..tabi anormal kızlar için bunlar yeterli olmaz...para para para

• hocam hiç bir şey yapma onun canı ister zaten gelir sana senin öyle bir seçme şansın yok ne kadar atlasan da zıplasanda en kral hunter ol genede iş kadında bitiyor şansın yoksa bir halt olmaz onu sölim sana bulduğunda seni aldatır kıçına basar tekmeyi şansın olcak hocam

• bende kendin olduğun kadar çekici olursun kardeş

• para hafif tip tamamdır

• para parayı ceker ya. işte o kadar basit değil para kızıda ceker :)))

şaka bir yana olgunlaşmamış ergen bir kız için esprili ol ve onun peşinden koşmasından ise senin peşinden koşmasına izin ver. Olgun bir kadın ise gizemli tahmin edilemeyen kendine guvenli statu sahibi biri ol yeter.

• anlatım hatasını duzeltmek isterim. onun peşinden koşmaktansa senin peşinden koşmasına izin ver olacaktı :)

• eskiden efendi agirbasli insanlarin etrafinda dolu kiz olurdu simdi bir bakiyorum misal bizim burda cocuk duba gibi yaninda manitalar var benim standart kelimem en yakisikli en cekici sey paradir paran yoksa istersen brad pitt ol fark yok

• :D Kızlarla ilgilenmiyormuş gibi yap sen onlara bakma onlar sana baksın konuşman düzgün olsun kendine bak efendi ol adam ol ve istiyorsan kızları etkilemek ve ilgi çekmek bunu yaparsın .

• 25 yaşında kadar kizlar olgunlaşmidığı için saçma sapan espiriler vs yapabilirsin..

25 yaşından sonraki kizlar ağır başli gizli erkekleri severler..

• yılışık ol yeter

• çekici erkek olmak için, kızlarla ilgilenmemen gerekiyor başta.

araban evin paran olması da lazım.

bir de zamanla oturuyor bazı şeyler, kadını ne kadar aşağılarsan o kadar peşinde koşar.

• valla bende öyle diyodum..bir gün müthiş tatlı bir hatun a dans edelim mi dedim..balıklama atladı..o gün bugündür hepsi traş...

kendine güven..

önemli olan içten olmak..ama güzel kızların da çoğu kapılmış..

ortalık kezban kaynıyor...

• mustang al

• doğal olmak relak cool olmak

• 1- İyi ağız yapacaksın.Edebiyatın güçlü olacak.Ama yavşaklık boyutunda değil.

2-Cüzdanın sağlam olacak ki duruşun sağlam olsun.Kendine güvenin üst düzey olur.

3-Bakımsız dolanmayacaksın ortalıkta.Berduşluk -1 puandan daha fazlasıdır.

Biraz da sosyal çevren varsa ve cool takılıyorsan hedefi etkilemen işten bile değildir ;) Başarılar.

• Gereken herey bunlar işte :) İyimser olmaktansa gerçekçi konuşmayı tercih ederim.

• Daha ne olsun ? :))

• para tip iyi huy

• Karizma - tip - ya da para olursa tamamdır bunlar yoksa zaten özgüven olmaz ömründe bi kız eli tutamazsın benim gibi

• Bir tas tunç has hoş kayısı hoşafı

Yükleniyor...