• Sor
  • Bence

Aşırı kıskançlık aşılabilir mi?

Sizce kıskançlık aşılabilir bir duygu mudur? Örnek vermek gerekirse 20 yaşında bir erkek hala büyümemiş çocuk gibi davranabiliyor, benden daha fazla kapris yapıyordu..Bense biraz daha küçüktüm ondan.. Sevdiğim bir ünlü türk erkek ya da yabancı sanatçı oluyordu. Konuşuyordu ya da resimleri falan paylaşıyordum. Sürekli bir kıskançlık halindeydi benden daha çok seviyorsan ona git vs.. tanımadığım biri için üstelik..bu nasıl aşılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kıskançlık insanın içine işlemiş bir şey bence zamanla güvenmeyi öğrendikçe asılır bence...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaşı gereği dengesiz olabilir.Eğitim seviyesi ve kültür yapısı ile de ilgili olabilir. Sen doğru şekilde açıklama yaptığın zaman hala tatmin olmuyorsa onun neden bu şekilde davrandığını, neden güven sorunu yaşadığını çözmeye çalışabilirsin. Ama insanın karakteri ile ilgili bir şey bu biraz da. Olduğu gibi kabul edemiyorsan değiştirmeye çalışma, bırak bildiği gibi yapsın. Sen de yoluna git. Yaşın daha çok küçük...Kendinle uğraşsan daha faydalı olur hatta.

• daha büyümemiş böyle kıskançlıklar çocukluğundan olgun erkek ne zaman kıskanacağını bilir. heh sonra bana soruyorlar ne buluyorsun olgun erkekte diye al işte.

• 20 yaşındaki adam daha çocuktur zaten. Sen ondan ne bekliyosun ki. Sen o dediğin kişiden küçüksen bile unutmaki erkek daha geç olgunlaşıyo. Hiç çekilesi davranışlar değil. Onun büyümesini bekle. O zaman daha sevimli tepkiler verecektir diye umuyorum.

Yükleniyor...