Kendimi tanıyorum hatamı ve karşı koyamayacağım şeyleri hissedebiliyorum artık

bundan 1 ay önceydi 10 aylık ayrı illerde olduğumuz halde birbirimizi idare ettiğimiz güzel anlayışlı bi ilişkimiz vardı sevgilimle fakat başka ilde olduğundan dolayıda biraz benm aşırı kıskançlığım dahada aşırı olmuştu herşeyine karışıyordum istediğim gibi biri değildi ama çok seviyor değer veriyordum hani ömrümü verirdim ama istediğim gibi ne bileyim çok gezmeyen kızlarla sokaklarda dolaşmayan açık saçık giymeyen erkkelerle gerekmediği zaman konuşmayan falan biri değildi işte sürekli kavga ederdik ben hep kıyafetlerine karışırdım falan ben afedersiniz eşeklik yapardım sanardım hayatımdaki kız bu hani istediğim gibi bi kız olabilir ve beni anlayabilir birbirimizi bırakmayız sanardım ama çok karıştım dediğim gibi çok kıskancım hani hiç göz yumamam bazı şeylere açık falan etek giyecem derdi tayt falan yok derdim çok karışırdım her neyse kendimden soğuttum aşk sevgi kalmadığını hissedebiliyordum ve beni terk etti ilk bise hissetmedim hani beni açık giyinmek için falan terk ettiğini düşündüm rahat olmak için sevse terk etmezdi dedim pek acımadı içim 15 20 gün oldu sevmiyorum onu dedim unuttum artık zaten istediğim gibi biri değilmiş dedim neyse şu son 2 gündürde yani 1 ay olduğundan beridir ne büyük esseklik yaptığımı gördüm ha ben istediğim gibi birini bulamayacaktım bulamayacağım belliki mal lik yapıp neden kızı o kadar sıktım serbest bıraksaydım zaten güveniyordum kendisine hayatta beni aldatmazdı falan ama başka erkeklere güvenmiyordum açık falan giyindiği için neyse işte şimdi çok pişmanım madem istediğim gibi biri olmayacaktı neden öyle yaptım ama düzelir hani istediğim gibi biri olur sandım ondandır şimdi geri dön desem imkanı yok dönmez dönse nasıl olur bilmiyorum ha bide arkadaşlar benim kıskançlığıma falan kızmadan önce şunu size belirteyim ben küçücük 9 10 bn nüfuslu bir köy gibi ilçede yaşıyorum kız ise büyük bi ilde yaşıyor beyin farkı çok fazla ha ben gerckten bazı zaman geri kafalı olduğumu kabulleniyorum haklıydı çoğu zaman ama bende böyle yetişmişim ben böyle görmüşüm bana byle öğretilmiş ben kızlarla hiç samimi olamam hiç arkadaşlık kuramam ben hiç bilmem öyle şeyler ben hep içinde fesatlık olur sanarım bi erkek bi kız arkadaş olrsa ben böyle büyüdüm ben lanet olası yıkılası ilçemde böyle büyüdüm ben sevgilime açık giydirmem ben dar giydirmem bikini hayatta etek çok nadir sade tayt imkanı yok ha bunları yapacaksa ben rahat edemem içim içimi yer ama zaten ben bunları yapmayacak birini bulamayacakmışım ben zaten yalnız kalacakmışım o konuda kafamdaki gibi birini bulmam imkansız benim çünkü 2012 yılındayız türbanlıların çoğu bile aksesuar olsun die öyleler ben çok doluyum arkadaşlar bunu anlattım pek bise sormamış gibiyim ama pişmanım geri dön demem diyemem dönmeyeceğinden eminim ha değiştiğime inanmayacağından eminim ne yapacam ben yalnız kaldım kesin ben hak etmiyorum demekki ne bileyim öyle yani ne yapmalıyım sizce nasıl bir yol gösterirsiniz ben ne yapacam ya keşke kızın kıymetini bilseydik düzgün cvblar verirseniz sevinirim.


0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

 • Bende ufak bir ilde yaşıyorum. İnan buradaki insanlar da geri kafalı. Kısa kollu giyince bile öküz gibi bakıyorlar. Ben burda doğdum ve hala burda yaşıyorum. Fakat geri kafalı olduğumu düşünmüyorum. Önemli olan senin kendini geliştirebilmen. Büyük şehirlerde kız şortla dolansa bile dikkat çekmez. Çünkü ordaki erkekler alışmış bakmıyorlar bile emin ol. Kıza doymuşlar artık. Onlara tuhaf gelmiyor böyle şeyler. Boşuna kıskançlık yapmışsın yani. Neyse olmuşla ölmüşe çare yok artık. Sen yoluna bak. En azından tecrübe oldu senin için. Bi dahaki ilişkinde daha dikkatli olursun. Takma düşünme eskileri, yoluna bak ve geri kafalı olma. Kendini geliştirmeye bak.

  1|0
  • Şikayet

   nasıl kendımı gelıstırmemı beklıyorsun bı kızla daha yuz yuze bıle duzgunce konusamıyorum ben arkadasımın yanına dıger lıseye gıdemıyordum orda kızlar eteklı falan dıe ben erkek meslek lısesındeyım dagın basında tek bır okul bayan hocalarla bıle cok sevıyelıyım ne bıleyım haklısın cok haklısın ama bunu duzeltmem bu durumdan bu kafadan kurtulmam ıcın bence burdan bu pıslık yerden gıtmem lazım iş hayatına atılmayı dusunuyorum zaten bakalım ınsallah duzelır

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   O zaman bi an önce o ilden kurtulmaya bak.

  • Şikayet

   2yıldan once kurtulamam il degıl ya ilçe :D o derece kotu durumdayım allah hayırlısını versın allah yardımcım olsun hayırlısı ıle bır an once kurtulmak ıstıyorum zaten burdan.