• Sor
  • Bence

Ağır başlı olmak ne demek ? Nasıl Ağır başlı olunur ?

Agir basli olmak ne demek ? Nasil Agir basli olunur ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ota B.ka atlamamak yerinde ve zamanında konuşmak , üstüne vazife olmayan işlere karışmamak ama hakkını da sonuna kadar korumak demektir heralde.ağır başlı insanları severim dikkat çekmeyi sevmezler.en başarılı onlar olsalar bile mütevazi bir duruşları vardır keşke bütün insalar öyle olsa

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 7

• insanlar sana iyi gözle bakarlar.

• ağır başlı olmanın bir tarifi yok olsada sana faydası olmaz sen ancak yaşayarak öğrenirsin olgunlaşarak o ünvanı alırsın kendini geliştir toplumda yerin nasıl onu öğren yani sana nasıl bakıyorlar çocuksu mu,olgun mu,eğlenceli mi vs vs bunu öğren çevrendekileri izle kendin üzerine koy ;)

• 15gün

Dislerini sikacan öyle gezecen gülmiceksin hicbir zaman sadece gülümsemek az konusacaksin

• işte o benim öğrenmek istiyorsan tanımak zorundasn beni :)

• :)

• Hatta abartiyim biraz emir e bile benzetenler var karakterimi.. Ama taklitlerimden kaçınmalrınız özenle rica ediyorum arkadaşlarımdan :)))

• ''Ağır başlı'' taklidi yapmaktan başka hiç bir şeyleri ve renkleri olmayan, kıt beyinli denyoların, kendine has rengi olan ve cıvıl cıvıl yaşayan insanları kendi bataklıklarına çekmek için uydurdukları bön bir şey/oluşum/.ok/püsür

• Öğretmenler uydurur genelde bu hikayeleri kesinle doğru bir varsayım

• Öncekileri Göster
    • 27 yıldır, çok efendi / çok hanım hanımcık diye lanse edilenleri yakından tanıyınca...

• yine çok doğru bir tespit..

• edep erkan öğrenecen. her lafa atlamayacan. yelelek olmayacan. usul bilicen. oturma kalkma bilecen. az koşup öz konuşacan. adabı muaşeret sergiliyeceksin...

• Ben ağır başlı değilmişim :(

• Güzel anlattin tesekkur ederim

• rica ederim

• Baş ağırlığını ölçüceksin yere yat ve ağırlık ölçere kafanı yasla ağırlığa bak

Kızlar Ne Diyor 5

• Zamanla , öğrenerek , insanları tanıyarak nerde ve nasıl davranılacağını bilerek ... senin daha büyümen gerekli .

• Yaw bende diyorum neden benim balonum yok ta bu kizin var diyodum. akilli cevaplardanmis.
      bana sorsalar tas kafalilara agir basli denir derdim:)

• Öncekileri Göster
    • hani sen çıtırdın hani fit delikanlıydın , nayırrr yalann yalann söledin bizee :))

• Dedelerim bizansli benim.hahahaha:)

• Boş ve cıvık konuşmayan,saygılı,görgü kurallarına uyan vb.

• +1

• teşekkür ettim.

• Tesekkurler

• agı başlıyım ornek gosterılıyorum.bunu nasıl anlatabılırım kı gormen lazım hal ve hareketlerımı

• ailem doğduğumda bir şey mi içirdiler nedir, bir hastalık gibi kurtulamaz oldum. hep onların suçu.

• neyden kurtulmaz oldun ?:D

• Öncekileri Göster
    • her neyse aman ya

• of.

• Efendi demektir. Yani hanım hanımcık, beyfendi, sessiz, sakin olmak demektir.

• bastırılmış duyguları ve kendileri gibi olamamayı da ekle araya..

• tepem atık bu gün.. İdare ediver..

• Tesekkurler

Yükleniyor...