• Sor
  • Bence

En güvenilir erkek hangi erkektir?

Güvenilir erkek kimdir? Çok iyi bir erkek nasıl davranır, güvenilir erkek nasıl anlaşılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Samimi gerçekleri söyleyen insanlara değer veren, çekinmeden yüzüne doğruyu söyleyebilen insana insan gibi değer veren ve hiç sorgusuz saddece senin isteğinle hareket eden erkektir. Örneğin ben seninle hiç bir şart koşmadan senin istediğin şekilde buluşmayı kabul ediyorum ama sen bana güvenmiyorsun. Sende bir sorun yok, ben kendim çok hayal perestim.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• Şu zamanda kimseye güven olmuyor maalesef.. Ama yinede karşımızdaki kişiyi davranışlarıyla az da olsa tanıyabiliriz. Mesela oturuşu, kalkışı, konuşmasıyla nasıl bir yerden geldiği hakkında az da olsa fikir yürütebiliriz ama maalesef şu zamanda insanlar gerçek kişiliklerini gizleyebilmeyi çok iyi beceriyorlar..

• ya aslında bunun belli kalıpları yoktur genelde hissedersin. çok iyi bi yalancıysa mesela sana her söylediği mantıklı samimi gelebilir.

• Ne konuda güvenilir erkek?

• Güvenilir erkek sevgilisinin olmadığı mekanda da sevgilisine saygı duyup ona başkasını tercih etmeyen erkektir. Eğer bir erkeğin bir şeyler sakladığını düşünüyorsanız o erkek gerçekten bir şeyler saklıyor demektir. Kızlar hislerinde kolay kolay yanılmaz. Şöyle konuşkan günün nasıl geçti diye sorduğunda gününden bir kaç cümleyle bahsedebilen, kestirip atmayan. Zaman zaman sevgilisini merak edip arayan soran bir erkek tam bana göre:)) Hani gelincik çiçeğine dokunduğunda yaprakları dökülür ya. Erkek o çiçeğe zarar vermemek için olabildiğince hassas ve zarif davranmalı sevgilisine. Tabi aynı durum bayan için de geçerli. Sonuçta insan sevdiğine kıyamaz.

• Karpuz değil ki seçip alasın :) o yüzden belli olmuyor, rol yapan erkek de fazla. O yüzden zamanla o güveni kendisi verecektir.

Yükleniyor...