• Sor
  • Bence

Bir insan sevdiğini nasıl anlar?

Birini sevdiğini nasıl anlar insan? Ben anlayamıyorum. Mesela onu görüdüğümde kalbim falan çarpmıyor, ama yani arada onu özlüyorum, görmek istiyorum, benimle olsun istiyorum, arada kıskanıyorum, onu düşünüyorum, ama arada da hayır...Yani onun için olmuyorum, ama küsünce üzülüyorum. Onunla olmak istiyorum, yani belki bunların hepsi onun beni çok sevdiğini bildiğim içindir. Ama onu sevmek istiyorum sanki arada seviyorum, bu nasıl iş yaa?

Güncellemeler:
hayır...tamam alışkanlık belki..ama yani çekip gitmeyeceğim..yani bunu yapamam..bunu yapacak biri değilim gerçekten... hep böyle devam ederim diye düşünüyorum..çünki onu kıramam zaten çok alıştımda..onun için yani böyle.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Duygularından süphe ediyorsun. Cünkü o yokken yalnızsın. o varken de sıkılıyorsun. Yani senin sorunun sadece yalnızlık. tek kalamama psikolojisi. Aslında sevgilin arkadaşın birkaç şeyinde olsun istiyorsun ama arkadaşın diye düşününce sıkılıyorsun sevgilin diye düşününce yarı sıkılıyorsun. Yani sen secmek istiyorsun ama emin degilsin. Cünkü onun sana bakışı yetmiyor. Doyurgan sevgiye ihtiyacın var o yetersiz

• nasil sevgiye ihtiyacin var.bitek onu anlayamadim.o beni cok seviyor yani gercekten cok.onun icin bende onu sevmeye calistim...seviyrumda ama emin degilim evet.sadece onu kaybetmek istemiyorum ama pek sevmiyorumda ..off yaaa

• Öncekileri Göster
    • O zaman yapacak birşey yok. böyle devam edecek

• evet..saolun

Erkekler Ne Diyor 2

• onunlayken yuzunde sapsal bir ifade varsa seviyorsundur, ama kendin anlamayabilrisin. haa bir de digerleri senin icin cekici gelmez artik

• ben sevmiyorum o zaman :(

• buyuk ihtimalle... cunku arada aklindaymis zaten

• peki saolun yorumunuz icin.

• o ben olabilirim :) şaka şaka.. açıkla gitsin kızım ya.. çocuk da boş hayeller kurmaktan vazgeçer böylece. boşuna beklemesin seni.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayatım normal akısında giderken birden, kafamın ve kalbimin içinde yer ettiğini anladığım anda. Kovsan gitmez.

• hmmm...

• aşık değilsin !

Yükleniyor...