Yalnızım ve artık sıkıldım, ciddi bir ilişkiye ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?

ciddi bir ilişkiye ihtiyacım var.. tanışma gibi bir ortamım da yok internet de ne kadar güvenli bilmiyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cok haklısın belirli bir zamandan sonra bende oyle hisetmeye başladım sıkıldım ,sahte ilişkilerden cidiyet istiyorum bende.

• :)

• evet ya bekle bekle nereye kadar isyen etmeye başladım halil sezayiyi cagırın bana .)

• bilmem belki sabır gerektiriyor olabilir bekliycez o kişiyi artık ve bu da çok zor bir şey bana göre beklemek çok zor...

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• internetten tanışıp evleneni gördüm hatta telefondan bile tanışıolar nasip kısmet bu işler

• zor senin açından arkadaşın yoksa bulamasınki

• ortamı sen yarat

• 3 sene durmak zorundayım:(

• tayinini iste o zmn

• öyle bir ortamım olmuyor malesef bir köyde öğretmen olduğum için neyseki tatile giriyor yine biraz umudum var en azından o sevindirici ama bu sene çok sıklıdığım kesin ve inşallah ruh ikizimi bulurm :)

• İnternetten ciddi bişey çıkmasını bekleme bence .Çok iyi arkadaşın olabilecek kişiler çıkar ama onu bilemem .kendine bi çevre yap,zamanla tanı ve öyle bi ilişkiye adım at derim..

• anladım ama birde içimdekine söz geçrebilirsem sorun olmayacak..yinede teşekkr edrm bekliycez artık ne yapalım:)

• O sevgililerde dediğimiz aşamadan geçip birbirlerini buluyolar yada menfaat ilişkisi .ama kolay bulamasın .sabırlı değilsin anladım ama olmak zorundasın ciddi bi ilişki istiyosan

• bunun için zamana ihtiyacım var galiba ama ben sabırlı biri değilim sanırım ve artık nerde bi sevgili falan görsem imreniyor dercesine geldimm:(

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalnız olanın tek oldugunu asla düşünme. ve ciddi ilişkiye ihtiyacı olanın da sadece sen oldugunu düşünme. herkesin böyle bir durumu var

• internetten sakın ha yapma ... ben yaptım .. doğrusu o beni buldu 1 sene çıktık ..bıraktım barıştık nerede ise evlenme derecesine geldim ... sevdirdi çok kendini sonra ayrılmak istedi ve gitti keyfi bilir ama bence internetten sevgili değil ancak kaçamak yapılır .. buna kabulsen bulursun ...

• görülen köy kılavuz istemez...

• sen onu yasadın diye herkez seninle o kaderi yaşicak anlamına gelmez

• Benimde var ama yeni bir insanla tanışıp onun önyargılarını kırmak vs vs çoook uzun :(

• Keşke gülse :(

• Aa gülmek üzere!

• insanlar internetten alışveriş bile yaparken milyon tedirginlik yaşıyor ortak,sen ciddi bir ilişki arayışına hiç girme derim.farklı profilde insanlarla farklı sohbetlerin olabilir ama aradığın kaynak sanal ortam değil.

• bulursun zamanla ama ınternete o sevgılı şeylerden uzak dur hıç sağlam değıl arkadaşım

• göz göze gelip o anı beraber yaşamak daha güzel tabikide ama oyle bir imkan olmayınca zor bi durum..

• dışarda bul arkadaşım ama sakın guzel oldu ıçın hemen kanma bence

• hmm teşekkr edrm arkadsım ama ne yapıyım başka çare yok ki şuan

Yükleniyor...